Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Mart 2018 – 11 Mart 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta arayış içerisinde olarak yeni başlangıçlar yapmak, yeni şeyler öğrenmek ve yeni bilgiler edinerek kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızı yeni yollarla genişletmeye odaklanmak isteyeceksiniz. Bunu yapmak için gelecek planları ile uğraşmaya başlayabilirsiniz. Ancak çok imkansız hayaller de kurabilirsiniz. Yeteneklerinize inanabilir ve hayatınız hakkında daha iyimser hissedebilirsiniz. Özellikle geleceğe yönelik umutlarınız bu hafta bir hayli yüksek olacak. Salı günü, Merkür ve Venüs para alanına giriyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde finansal planlara ve fırsatlara odaklanarak kararlar almaya başlayabilirsiniz. Zamanınızı ek gelir fırsatlarını araştırarak geçirebilirsiniz. Ayrıca anı da yaşamanın keyfini çıkarabilir ve fiziksel görünüşünüze de bu hafta fazlasıyla önem verebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hedeflerinizi daha fazla öncelikli hale getirebilir ve yeni bir sorumluluk alabilir veya yardımsever biriyle yararlı bir bağlantı kurmaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, hayalinizde geleceğinize odaklanarak, daha idealistik hissedeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınız birlikte olmak isteyebilir ve onlarla vakit harcayabilirsiniz.

5 Mart – 11 Mart Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi, Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta ailenizden bir çocuğa veya genç bir kişiye ilişkin belirli planlar ve görüşmeler olacaktır. Evli olanlar çocuklarının eğitimleri ile ilgili konulara zaman ayıracaklar. Ya da ailede bir gence destek olmanız gerekebilir.

Bu hafta hoş bir sürpriz veya hediye alarak çok büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Belki sevdiğiniz insan da size sürpriz yapabilir. Aşk hayatında mutluluk sizlerden yana olacak. Her zamankinden çok daha samimi ve merhametli olacaksınız. Eski sevgiliniz ile de bu hafta görüşmeniz olasıdır. Bekar olanlar eski sevgililerine geri dönebilirler. Eski kocanızla veya eşinizle bir toplantı yapabilir veya ciddi bir mesele hakkında konuşabilirsiniz.

Genel olarak bu hafta ikili ilişkilerde sorunları çözmek için kolları sıvayacaksınız. Ailenizdeki bir kişide hafif sağlık sorunları olabilir, bakım gerekebilir veya daha fazla dikkat gerektirebilir. Medeni ilişkileriniz, yanlış anlaşılma anları, önemli görevler için yeterli sorumluluk eksikliği ve diğer stresli ilişkiler olabilir. İlişkilerde yanlış anlaşılmalara dikkat edin.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Mart 2018 Yorumu

Hafta genelinde para ile ilgili her şey yararlı olacaktır. Yatırım konusunda şanslı bir hafta denilebilir. Yakında ödenmemiş faturalarınızı veya diğer mali sorunlarınızı giderebilirsiniz. Borçlarınızı bu hafta kapatma şansınız olabilir. Ancak bütçenizi yakından takip edin ve acele bir şekilde para harcamayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status