Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Aralık 2017 – 10 Aralık 2017)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta ev veya ailenizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz, Balıklar bu hafta duygusal olarak daha iyi hissedebilirler. Hafta ortası, sevdiğiniz insanlara veya sevdiğiniz kişiye zaman ayırabilir ve kalbinizin sesini dinleyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, verimli ve azimli olduğunuz işinizi halledebilir ve kendinizi daha iyi şekilde hissedeceksiniz. Cumartesi günü Mars, Akrep burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda ilerleme, başarı ve keşif için fırsatlar arayabilir, yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak daha iyimser hissedebilir, öğrenme, öğretme, yazma veya konuşma için zaman ayırabilirsiniz. Bu hafta daha programlı olacaksınız. Neptün, pazar günü Venüs’ü sertçe vuruyor ve daha inatçı olabilirsiniz. Hafta sonu, sevdikleriniz için vakit geçirebilir ve biraz huzur bulmaya çalışabilirsiniz.

Balık burçları için haftanın en şanslı günü Salı ve Çarşamba günleri olacak. Hafta içi ev içi sorunları giderecek ve aile hayatınızda huzur bulacaksınız. Aşk hayatında da romantik olabilir ve sevdiğiniz insanla uyum içinde verimli zaman geçirebilirsiniz.

4 Aralık – 10 Aralık Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcunda bu hafta, arkadaşınız ya da eşinizle ilgili pozitif duygulara sahip olacaksınız. Sosyal yaşantınız da sizi mutlu edebilir. Hayatınızda yeni insanlar tanımaya kapalı olabilirsiniz veya başkalarına karşı daha düşmanca davranabilirsiniz. Ön yargılarınız olabilir. Aynı zamanda, bir etkinlik geçmiş sevgili ya da bilinmeyen nedenlerle sona eren bir dostluk ile ilişkili eski bir yarayı açacaktır.

Hafta boyunca ebeveynlerin çocuklarının eğitimi veya yetenek gelişimi ile ilgili anlaşmalar, sözleri veya daha fazla sorumlulukları olacaktır.

Bazı insanlar sizinle birlikte olma arzusuna sahip olmak ya da konuşmalar veya diğer iletişim türlerine daha fazla vakit geçirmek istiyorlarsa, oldukça düşmanca davranıyor olacaksınız. Başkalarının sizinle vakit geçirmek istemesine karşın tepkili olabilirsiniz.

Bu haftaki duygular, ayrılmanın temelini oluşturabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle sorunlar üzerine iletişim kurmak iyi gelecek. Aile hayatı yedi gün boyunca kendinizi en rahat hissedeceğiniz yer olacak ya da kendi evinizin rahatlığı için her ne pahasına olursa olsun savaşmaya hazır olacaksınız. Haftanın önemli kararlar veya değişiklikler yapmaya elverişli olmaması, size önemli yaşam dersleri verecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status