Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (31 Aralık 2018 – 6 Ocak 2019)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta neredeyse her zaman para ya da ailenizle ilişkilendirilecek olan küçük ya da büyük sürprizlerle karşılaşacaksınız. Hafta boyunca küçük ekstra gelir veya kar için bir fırsat olacak. Hafta içi, eğitim ya da işletme alanında başarıya ulaşmak, mesleki görevlerini yerine getirmek için elverişli olacak. Artık farklı mesafelerden insanlarla önemli profesyonel ilişkiler kurabilir veya geliştirebilirsiniz. Bu hafta bir çocukla ilgili finansal taahhütleriniz olacak. Acil veya gerekli masraflar mümkündür. Ancak aynı zamanda bir çocukla ilgili para ya da finansal bir belge de alabilirsiniz.

Balık burcu bu hafta başarıyı, önemli işlerini ya da ilişkilerini geliştirmede ilerlemeyi umacak olan balık kadınları çok iyimser bir hafta geçirecekler. Erkeklerin Ocak ayı sonuna kadar uygulanması gereken yeniden değerlendirme ve daha açık kararlar alma zamanı gelecek.

31 Aralık – 6 Ocak Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden cumaya sabır, azim ve güçlü bir iş ahlakı getiriyor. Bu nitelikler, görev duygusu ve ciddi bir tutum ile birlikte, hedeflerinize ulaşmak için mükemmel bir zamandır. Pratik sonuçlar almaya ve hiçbir hata yapmamaya kararlısınız. Bu ciddi veya zor işleri tamamlamak için iyi bir zamandır. Genç insanlar bilgeliğinizi isteyebilir ve bu aynı zamanda profesyonel tavsiye almak için iyi bir zamandır.

Cumartesi günkü Güneş Tutulması, Balık burcunda iyi bir konumdadır ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur. Ciddi ama aynı zamanda iyimser, cömert, hayırsever ve şiirsel bir etkiye sahiptir. Bu, özellikle yaratıcı, müzikal ve sanatsal projeler olmak üzere bir işletmeyi başlatmak veya büyütmek için iyi bir tutulmadır. Dürüstlük ve iyi niyetlerle, küçük projenizi büyük bir işletmeye dönüştürmek mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status