Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Ağustos 2020 – 9 Ağustos 2020)

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta,  bitmemiş taahhütlere veya işlere katılmak iyi olacaktır. Bu yedi gün boyunca, bir süre önce önemli bilgileri kaçırdığınız, istemeden bazı yanlış anlamalara neden olduğunuz ortaya çıktı.

Bu hafta boyunca, mesafeden bağımsız olarak bir seyahat planlamak veya bir yolculuk yapmak için iyi bir zamanınız olacak. Bu, ailevi nedenlerle veya boş zamanlarınızda seyahat etmek için iyi bir zaman olacaktır. Farklı destinasyonlardan insanlarla alacağınız haberler ve temaslar, sizi olumlu duygular veya beklentilerle yükleyecektir.

Hafta boyunca, stres veya panik durumlarından kaçının, beklentilerinizin aksine gelişmeye kararlı olduğunuz şeyler bile. Bu hafta boyunca sizin veya sevdiklerinizin yaşamındaki çeşitli mucizelerle ilgili deneyimleriniz olacak.

3 Ağustos – 9 Ağustos Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu 

Hafta boyunca bir toplantıya veya toplantıya davet etmeyi reddetmeyin. Bu hafta hayatınızda yeni bir gelişme temeli attığınızı bilmek önemlidir. Kişisel bakış açınızdan bir şeyler yargılamaya çalışmayın, çünkü kolayca hata yapabilirsiniz.

Bu hafta, mahkeme veya hukuk davaları, mahkemede çalışmak, noter veya avukatla hayırlı bir hafta olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Balık erkekleri daha fazla ev işleri, akrabaları ile seyahat etmesi veya başka bir bölgede yaşayan akrabaları ile ilişkileri olacaktır.

Balık kadınları bir çocukla güçlük çekecek veya gençlerle zor iletişim kuracaktır. Sizi kolayca rahatsız edebilir veya hayal kırıklığına uğratabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status