Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ocak 2018 – 4 Şubat 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta kendi alanınızda yaratıcı projelere odaklanabilirsiniz. Hafta başında yaratıcı enerjinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Hafta ortası, daha üretken ve verimli olabilirsiniz ve haftanın başında odaklanmadığınız projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Çarşamba günü, iş ve kariyer alanında ay tutulması olacak. Bu sebeple de iş projelerini bitirebilir, yaptığınız işlerde çok daha tutkulu olabilirsiniz. Ayrıca duygusal olarak pozitif hissetmediğiniz işlerden uzaklaşabilirsiniz.

Merkür Çarşamba günü kova burcuna giriyor. Önümüzdeki günlerde bu sebeple kendi düşüncelerinizi kendi başınıza halledebilirsiniz. Özgüveniniz yüksek olacak. Fikirlerinizden ve düşüncelerinizde daha garantici olabilir, kötülüklerden kendinizi koruyabilir, daha aktif bir hayal gücüne sahip olabilirsiniz. Bu hafta hayaller içinde de kaybolabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insanın önceliklerine önem vereceksiniz ve barışı koruyabilirsiniz. Hafta sonu ise daha sosyal olabilir ve sevdiklerinizin planlarına uyabilirsiniz.

29 Ocak – 4 Şubat Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Bu hafta şaşırtıcı olaylar olacak. Başta iş yerinizde veya okulda (eğer okul öğrencisiyseniz veya üniversite öğrencisiyseniz) sürpriz gelişmeler olacaktır. Bu gerçekleşen olaylar, kendiniz için beklenmeyen kararlar almanıza neden olacak ve meydan okumanızı zorunlu kılacaktır. Ailede bir genç ya da çocuğun masrafları olabilir.

Genel olarak, hafta başarılı geçecek, ilginç ve unutulmaz olacak. Bir haber veya öneri ile eski arzularınızı veya hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Doğanın izlerini takip edin. Karmaşık sorulara beklenmedik cevaplar bulacaksınız.

Hafta boyunca evinizi gereksiz eşyalardan veya mobilyalardan kurtarabilirsiniz. Evinizi yeniden inşa etmek, başka bir yerde başka bir mülke bakmak ve tamir işleri ile ilgilenerek vakit geçireceksiniz. Belirsiz gelişmelerle çatışmalara yol açacak yanlış anlamalar olabilir. ,Parasal konularda da gecikmeler olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status