Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Nisan 2019 – 5 Mayıs 2019)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta bir belge veya size gönderilen yanlış bilgilerle ilgili yanlış bir haberle ilgili hoş olmayan bir an olabilir. Sırf bazı şeyleri anlamadığınız için, bir anlaşmazlığa girmemelisiniz veya gerginlik yaratmamalısınız, ama sakince insanlarla konuşmalı ve sizi endişelendiren şeyin daha dikkatli bir açıklamasını istemelisiniz. Bir bütün olarak hafta, gelişimi çok dinamik olabilecek ve saatler içinde gelişmesi muhtemel olan ve reaksiyonlarınızı uygun şekilde cevap vermede veya organize etmede zorluklara neden olacak birçok değişken olayla hatırlanacak. Bu aynı zamanda bir günde birkaç kez değişebilen ruh haliniz için de geçerlidir. Bu hafta, profesyonel veya iş projelerinizi geliştirmek için iyi zaman geçireceksiniz, ancak çoğu durumda, zaten tanıdığınız kişilerin bilgilerine veya bağlantılarına güvenebilirsiniz.

Balık burcu bu hafta doğası sizi tatmin eden yeni bir iş için bir şans olabilir, fakat finansal olarak, işler farklı olabilir. Bu hafta sevginiz ve romantik ilişkileriniz için karmaşık olacak, özellikle bağlantısız bir ilişkiyi canlandırmaya çalışıyorsanız veya yeni bir yola çıkmış biriyle ilişkinizi sürdürmeye çalışıyorsanız.

29 Nisan – 5 Mayıs Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden cumaya, muhtemelen aileniz ve eşiniz için daha koruyucu hissedeceksiniz. Ancak, kamuya açık duygu gösterimleri ile değil, pratik açıdan onlara ne kadar önem verdiğinizi gösterme eğiliminde olacaksınız. Göreviniz yiyecek, barınak ve ağlamak için bir omuz yoluyla beslenme ve rahatlık sunmaktır. Görev ve sorumluluklarınızı özen ve sabırla yerine getirebilirsiniz. Paylaşılan sorumluluklar da dikkate alınmalıdır.

Cumartesi boğadaki Yeni Ay, Balık burcunda iyi bir konumdadır. Gelecek için umutlarınız ve hayalleriniz üzerinde hareket etme cesaretini ve tutkusunu veriyor. Bu, son zamanlarda yaşadığınız herhangi bir ilişki sorunuyla başa çıkmak için inisiyatif almak için mükemmel bir zaman. Ayrıca, kendinize olan güveniniz ve dengeli odaklanmanızdan dolayı kendinizi tanıtmak ve iyilik istemek için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status