Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Temmuz 2020 – 2 Ağustos 2020)

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta,  önünüzde pratikte ilgili konularda harekete geçmek zorunda kalacaksınız. Aile işleri ve görevleri ile alakalı olabilir. Bu yedi gün boyunca aileniz için yapacağınız her şey iyi düşünülmeli, akıllıca davranmalı, etrafınızdaki gerçeklere uymalıdır.

Hafta boyunca, birçoğu önemli bir aile toplantısı hazırlayacak veya katılacaktır. Arkadaş çevrenizdeki veya akrabalarınızdaki bir kadının eylemleri veya kararları sizi üzecek veya hayal kırıklığına uğratacaktır. Yandan, her şey her zaman farklı ve bazen daha akıllı görünüyor.

Bu hafta sizden uzakta gerçekleşen seyahatle ilgili etkinlikler için heyecanlanacaksınız. Turizm için seyahat etmek ya da güzel insanlarla tanışmak için iyi bir hafta olacak.

Bazılarınız başka bir şehir veya ülkeden para almaktan mutluluk duyacaksınız. Hafta boyunca bir çocuk veya genç için para harcayacaksınız ve bunun için muhtemelen belirli bir nedeniniz olacak.

27 Temmuz – 2 Ağustos Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Gençlerle para ilişkileriniz olumlu bir gelişme gösterecektir. Ne yazık ki, bazıları ailede ani bir sağlık sorunu veya kaza için masraflara girmek zorunda kalacak.

Artık eski sorunlarınıza ve sorunlarınıza daha iyimser ve felsefi olarak bakma eğiliminde olacaksınız. Bazıları zaten nihai kararlarının eşiğinde.

Balık kadınları romantik olacak, kolayca aşık olacaklar (nişanlanmadılarsa).

Balık erkekleri onları zihinsel veya duygusal bir yükten kurtaracak önemli bilgiler alacaklardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status