Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta parasal konular önceliğiniz olabilir, para alıp verme konusunda bu hafta planlar yapılabilir. Büyük olasılıkla bir süre önce başlamış olan arkadaş çevrenizde birisiyle mali ilişkileriniz olacaktır. Bu, ödünç aldığınız veya kredi olarak verilmiş olduğunuz para ile bağlantılı olabilir. Henüz bu tür durumlara güvenmiyorsanız, reddetmeye veya uygun bir bahane aramaya hazırlanın. Çünkü sizden biri borç isteyebilir. Hafta boyunca, başka yerlerden insanlar ile ilgili çeşitli ilginç olaylar yaşayacaksınız veya herhangi bir nedenle tek başınıza seyahat edeceksiniz. Hafta içi, özellikle seyahat, turizm, iletişim ve daha genel olarak daha fazla hareket ve dinamik ile ilgili ise, işinize faydalı olacaktır.

Balık burcu bu hafta karakterindeki özelliklerden dolayı, yaşlı bir erkekle zor ilişkiler kurulacak ve onunla anlaşmakta güçlük çekeceksiniz. 35 yaşın üzerindeki erkekler, ailelerinde uzun süredir devam eden sorunlardan taviz vermek zorunda kalacaklar. Hafta boyunca, 35 yaşın altındaki kadınlar kararsız olacak, soğuk algınlığı veya viral enfeksiyonlara ve diğer rahatsızlıklara yatkın olacaktır.

26 Kasım – 2 Aralık Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye, yeni ve mevcut ilişkiler için iyi bir enerji ve çekicilik getiriyor. Aşk hayatın da sadakatinden ve bağlılığından faydalanacak. Partneriniz, özveri ve güvenilirliğinizi, arzularınız ve dayanıklılığınız kadar çekici bulacaktır. Bu, bir ortaklığı resmileştirmek için iyi bir zaman. Eğer flört ediyorsanız, uzun süreli bir ilişki istersiniz ve sizden daha büyük veya daha genç olabilirler. Ciddi bir ilişkiye hazır hissedebilirsiniz.

Cumadan Pazar gününe kadar özellikle Pazar günü doruğa ulaşan öfke, kızgınlık veya hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Zorlu çalışma koşulları sizi yorabilir. Egzersiz veya yaratıcı bir şey aracılığıyla enerjinizi doğru şeyler için harcayabilirsiniz. Bu, huzursuz olmaktan, öfkenizi kaybetmekten veya tartışmalara girmekten kaçınmanız gereken bir haftadır. Bir rakip veya düşman tarafından meydan okunduğunda savunmacı bir yaklaşım gerektirebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status