Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta önünüzde bir sevgi haftası sizleri bekliyor.  Zaten kurulmuş olan ilişkileri uyumlaştırmak ya da yeni bir aşk ilişkisi aramak da mümkün. Yeni bir aşka da başlayabilirsiniz. Tabii ki, her birinin gelişimi bireysel olacaktır, ama kesinlikle aşk hayatında sürpriz bir gelişme olacaktır ve çoğu durumda sizin için olumlu yönde olacaktır. Hafta boyunca, bir toplantı ya da canlı sohbet, bir kız ya da genç bir kadının hayatında bir etkinlik olacak. Buna katılarak ona destek olabilirsiniz. Bir yetişkin akraba sizi bir iyilikle meşgul edecek veya sizden bir söz isteyecektir. Genel olarak, ilginç bir hafta bekleyebilirsiniz. Ancak herhangi bir dramatik olay olmayacak. Bu hafta finansal anlamda mali işleriniz için bir masraf veya diğer nakit gelirleri almak için iyi bir zaman olacaktır.

Bu hafta, temas kuracağınız planlara ve insanlara karşı aşağılayıcı bir tutum sergilemeyin. Bu yedi gün boyunca büyük olaylarla ilgili beklentin olmamasına rağmen, kaderiniz birçok açıdan sizi mutlu edecek. Kariyer, sevgi ve aile alanında genel anlamda huzurlu olacaksınız. İstediğiniz veya beklediğiniz kadar görünür olmayan, küçük görünen olaylar hayatınızdaki önemli anları belirleyecektir. Bu hafta balık kadınlarının aklında pek çok düşünce olacak ve kafa karışıklığı da yaşayabilirler. Balık erkekleri öncelikli olarak yaşamın maddi yönlerine odaklanacak ve başka herhangi bir olay onlar için neredeyse fark edilmeyecektir.

23 Nisan – 29 Nisan Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Bütün hafta boyunca enerjinizi yüksek tutmaya çalışın. Ama özellikle Salı günü şansınız bir hayli yüksek olacak. Bu şanslı enerji, artan iyimserlik, güçlü içgüdüler, inisiyatif ve risk almaya istekli olarak hissedilecek. İş anlaşmaları iyi gitmeli ve diğerlerinden, özellikle de otorite rakamlarından destek almak kolay olacaktır. Cömert bir ruh halinde olmalı ve popülerliğin keyfini çıkarmalısınız. Çekici yanınız da karşı cinsi etkileyecek. Bu hafta yeni projeler ya da ortaklıklar başlayabilir. Ancak özellikle Salı günü başarı şansı yüksek olacak. Bu, aşk hayatınızda mutluluk için harika bir hafta olabilir.

Akrep burcunda Pazar günü meydana gelen dolunay ile birlikte kendinizi hiç bir zahmete ihtiyaç duymadan, kendinizi rahat ve özgüvenli hissedebilirsiniz. Yapmanız gereken her şeyle engelleri veya büyük dramlarla tanışmamalısınız. İç huzurunuz tüm ilişkilerinizi normalden daha uyumlu hale getirecektir. Özel, sosyal ve profesyonel yaşamınızdaki ilişkiler hoş olacak ve strese neden olmayacak.

Bu hafta kendinizi ve hedeflerinizi kamuya tanıtmak için de iyi bir zamandır. Yetenekleriniz de başkaları tarafından fark edilebilir. Bu gelenek, ritüel, kutlama ve tören için iyi bir dolunay olacak. Paylaşılan görev ve sorumluluklarınızı özen ve sabırla yürütebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status