Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Haziran 2020 – 28 Haziran 2020)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta, kendi çocuklarınızla veya temas kurmak üzere olduğunuz diğer gençlerle iletişim kurmanız zor olacaktır. Onlardan daha fazlasını talep edebilirsiniz ya da çeşitli kaprisleri ve arzuları ile sizi rahatsız edebilirler. Fikirleriniz uyuşmayabilir.

Balık burcu bu hafta çeşitli görevlerde bulunanlardan çok daha fazla dikkat ve muhakeme gerektirecek. Sadece dileklerinizin ne pahasına olursa olsun gerçekleşmesini istediğiniz için gerçekçi olmayan beklentilerden kaçının.

22 Haziran – 28 Haziran Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta daha büyük hırsınız ve şu anda bunu gerçekleştirme imkansızlığınız nedeniyle kendiniz bir sorun yaratmak mümkündür. Hayal kırıklıkları veya vaatlerin başarısızlığı mümkündür. Balık veya Yengeç burçlarının temsilcileriyle ilişkiniz karmaşık olacaktır.

Hafta sonu, arkadaşlarıyla bir şey planlayabilen genç erkekler için ya da bir arkadaşınızın evini ziyaret etmek, romantik bir yemek, seyahate çıkmak ve başka planlar olabilir. Farklı mesafelerden insanlarla yeni tanıdıklar ilginç olacak. Ancak gelişmeleri için özel beklentilerle kendinizi zorlamak için acele etmeyin. Mali işleriniz sizin için olumlu bir gelişme olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status