Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Mayıs 2018 – 27 Mayıs 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta kararlarınızda veya hareketlerinizde çok daha dikkatli ve tedbirli olmaya çalışın. Hiçbir kararınızda aceleci olmayın. Çünkü bu hafta yanılmaya ya da başkaları tarafından yanıltılmaya çok müsait olabilirsiniz. Bu hafta özellikle, nereden geldikleri önemli olma da, tüm cazip öneriler için geçerlidir. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeden önce iyi bir araştırma yapmalısınız. Hatta güvendiğiniz kişilerin fikirlerine ihtiyacınız olabilir.

Balık burcu bu hafta başka birinin çıkarları için sizi kullanmasına, sahtekarlığa, manipülasyona dikkat edin. Size güven vermeyen kişilere karşı temkinli olun. Şimdi birisi sizin zayıflığınız veya hatalarınız, naifliğinizi kullanmak isteyebilir. İyini niyetiniz yüzünden mağdur edilebilirsiniz. Ya da bir teklifi kabul etmenin avantajını, bunun sizin için karlı olduğunu düşünmenizi sağlayabilirler.

Bu hafta sizin için sürpriz bir kadının hayatında bir değişiklik veya kaderini değiştirecek önemli bir olay olacaktır. Bir toplantı veya bir dizi telefon görüşmesi buna bağlı olabilir. Ayrıca, sizin için farklı ve önemli durumlarda toplantılar ve konuşmalar için başka fırsatlara da sahip olacaksınız.

21 Mayıs – 27 Mayıs Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta güzel haberlerden biri artık bir kız ya da kadın ile ilgili olacak. Aileden bir kadın size çok sevineceğiniz bir haber verebilir. Onun adına oldukça mutlu olabilirsiniz. Aileden uzun süredir görmediğiniz biri ile de bu hafta görüşme şansınız olabilir. Belki sizi davet edebilir.

Farklı şehirlerden ve köylerden gelen insanlarla önemli görüşmeler olabilir. Özellikle yeni tanışacağınız insanlar ile yapacağınız konuşmalar size yeni şeyler öğretebilir. Yeni bilgiler edinmenizi sağlayabilirler.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Mayıs 2018

Hafta boyunca, başka bir yerde meydana gelen bir olayla ilgili duygusal olmayan ama hoş bir olay yaşayacak veya haberler alacaksınız. Bir erkek ile parasal konuda önemli konuşmanız olabilir. Hafta boyunca profesyonellik, iş geliştirme veya önemli yatırımlar açısından balık kadınları için başarılı ve üretken olacak. Balık burcu erkekleri ise ciddi görüşmeler yapabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status