Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Temmuz 2020 – 26 Temmuz 2020)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta, bir çıkış yolu bulmanız ve kendinizi bir yalan veya hile ile uğraştığınız beladan kurtulmanız önemli olacaktır. Artık eşler arasında güven kalmadığı romantik ilişkilerde gerginlikler ortaya çıkacak.

Bu haftaki beklentilerinizden bazıları para (belki de maaştan) almak, bir sözleşme veya belge yerleştirmek ve diğer bürokratik formalitelerle ilgili olacak. Bu hafta, evinizdeki ev problemlerini çözmek için aile mülkiyeti taahhütlerinde kullanın.

Hafta içi, bir ortakla ilk toplantı için yeni bir aşk ilişkisi başlatmak için uygun olacak, ancak sonuç çıkarmak ve kendinize bu kişiyi daha iyi tanımak için zaman vermek için acele etmeyin. Çeşitli davetlerde de başkaları aracılığıyla yeni insanlar tanımak mümkündür.

20 Temmuz – 26 Temmuz Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu 

Balık burcu bu hafta boyunca  iyi haber, ameliyattan veya kazadan sonra sevilen birinin olumlu tedavisi ile ilgili olacak. Çok sabır ve irade ile bu hafta kişisel hayatınız üzerinde faydalı bir etkiye sahip olacak başarı elde edebileceksiniz.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Balık kadınları, ailelerindeki insanlar tarafından üzerinde baskı hissedebilirler. İstemediğiniz bir davete katılabilirsiniz.

Balık erkekleri, kendilerinden bir iyilik isteyecek bir kadınla hassas bir ilişki kuracaklar. Bu yedi gün boyunca bir telefon görüşmesi veya bir kadının mesajı sizi şaşırtacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status