Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Kasım 2017 – 26 Kasım 2017)

Balık burcu haftalık yorumunda uzun süredir çalıştığınız bir hedefe odaklanabilirsiniz ve ilerleme kaydedebileceğinizi ve doğru yoldan geçtiğinizi hissedebilirsiniz. Salı günü, Güneş kariyer ve yaşam yolu alanınıza giriyor ve önümüzdeki haftalarda, hedeflerinize ve hırslarınıza odaklandığınızda, başarı ve ilerleme için fırsatlar izlediğinizde, adımınızı atarken veya yüksek bir noktaya geldiğinizde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Dikkat çekmek veya tanınmak, önemli bağlantılar kurmak veya sorumluluk almanız gerekebilir. Hafta ortası, hayalleriniz, geleceğiniz ve umduğunuz şeye odaklanabilirsiniz. Neptün, Çarşamba günü burcunuza yaptığı gerilemeyi sona erdiriyor ve kendinizi daha iyi hissetmeye başlayabilir. Buhranlı dönemi geride bırakabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde daha sezgisel olabilirsiniz ve manevi tarafınızla iletişime geçebilirsiniz. Haftanın işareti Ay ile sona eriyor ve yeni bir başlangıç izlemek için isteklilik ve arzu ile istediğinize odaklanabilirsiniz.

Balık burcu bu hafta için Salı günü kendini daha şanslı hissedecek. 22 Kasım‘da Güneş’in 10.evine geçişi ile Merkür’e katılıyor olacak. Kariyer konuları, bu dönemde hayatınızdaki şeylerin genel temasına egemen olabilir. Kendi imajınız, iş yerinde elde edebileceğiniz şeyle yakından bağlantılı olabilir. Kariyerinizi bu hafta çok önemseyeceksiniz. Güneş 9’uncu evinizdeki Venüs’de ve romantik arayışlar için iyi sonuçlar verir. Aşk hayatında uzak mesafeli romantik ilişkilerde yer alabilir. Güneş 8’inci evinizdeki Mars ile birlikte dürtüsel hareketlere ve yanlış anlaşılmalara karşı uyarıyor.

20 – 26 Kasım Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Sempatik balık burçları kariyer hayatlarındaki sorunları çözmek, otorite figürleri ve patronları ile konuşmak ve mesleki bir yol çizmeyi düşünerek haftaya başlıyorlar. Bir değişiklik zamanı geldiğini biliyorsunuz. Ancak bir süre daha düzeninizi bozmak istemeyeceksiniz. Ayrıca belki tatil molası verebilir veya yurtdışına çıkma gibi etkinliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu hafta keyfinize düşkünsünüz. 22 Kasım gününe kadar, sadece duygularınızı seslendirmekle kalmaz, aynı zamanda enerjinizi ortaya çıkarırsınız. Kendi doğanız hakkında fikir sahibi olursunuz ve sevgi ilişkilerinizi derinleştireceksiniz.

22 Kasım günü, yay burcu güneş etkisi ile kariyerinizin 10.güneş evinde olacak. Kamu itibarınız önümüzdeki aylarda ışık altına alınıyor. İnsanlara kendinizi kanıtlamak istiyorsunuz. Uzun vadeli hedeflerinize konsantre olun ve sunulan fırsatları değerlendirin. İşvereniniz ve mesleğinizle ilgili iyi durumda olarak itibarınızı arttırın. Dünyada genel olarak oynadığınız rolü ve bu rolün aile sorumluluklarından nasıl etkilendiğini değerlendirin. Aile ve kariyer dengesini kurmak sizin için daha iyi sonuçlar verecek. Hedeflerinizi ve itibarınızı yönlendirmeye çalışırken ebeveynler ve otorite figürleri ile olan ilişkiler önem arz edebilir. Kaderini kontrol et! Sevgili balıkların hedefleri yüksek. Olmanız gerektiğini bildiğiniz yerden inmenize sizi engelleyen hiçbir şeye izin vermeyin.

25 Kasım ve Aralık ayları arasında yenilikçi fikirler bulacaksınız. Ancak mal mülk işleri ya da evde değişiklik söz konusu olabilir. Ancak, aile anlaşmaları, gayrimenkul sözleşmeleri ve daha yaşlı akrabalar üzerinde ciddi görüşmeler olabilir. Sakin bir hafta sonu geçireceksiniz. 26 Kasım tarihinden sonra ise enerjinizi geri kazanıyorsunuz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status