Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Ağustos 2018 – 26 Ağustos 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli bir etkinliğe davet edilebilirsiniz ve sevdiklerinizle bir araya gelerek uzun sohbetler yapabilirsiniz. Mesela bu hafta arkadaşlarınızın, meslektaşlarınızın veya komşularınızın hayatındaki duygusal olaylara katılacaksınız. Büyük ihtimalle, hayatlarında özel, kader anlar yaşayacaklar. Yakın çevrenizden evlenen biri de olabilir. Yeni bir tanıdıklık veya arkadaşlık sizi olumlu duygular ve yeni bilgilerle dolduracaktır. Hayatınıza yeni biri girebilir, bu kişi bir dost ya da sevgili olabilir. Bu hafta hayatınıza giren kişi sizi heyecanlandıracak. Onunla pek çok ortak noktanız olabilir.

Balık burcu bu hafta mali planda, kararlar veya hareketlerin yapılması gerekliliği nedeniyle hafta önemli olacaktır. Bazen, anlamsız olan gerginlik veya kötümser ruh halleri olabilir. Ancak hiçbir şeyin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Sorununuza bir çözüm bulamadığınız zaman sinirlilikten kaçının ve panik yapmayın. Bu hafta stres anları, aşırı (olağandışı) durumlarla baş etmek için ruhunuzun gücüne meydan okumayı amaçlıyor.

20 Ağustos– 26 Ağustos Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta tanıdığınız biriyle ilgili hoş olmayan haberler bu denemelerin bir parçası olacak. Bu haftaki iyi deneyimler, yeni bir satın alma, mülkiyet sorununu çözme, mülkiyet hakları ve diğer faydalı maddi şeyler ile ilgili olacak.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Ağustos 2018

Hafta boyunca şaşırtıcı bir yolculuk, bu dönemde olumlu duygular ve deneyimlerin bir parçası olabilir. Hayatınızda hala rol alacak başka bir yerden bir kişi ile beklenmedik bir iletişim var. Genç balık kadınları aşk hayatı beklendiği gibi gelişecektir. Eşinizin duygularıyla tekrar oynamasına izin vermeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status