Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Temmuz 2018 – 8 Temmuz 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı planlarınızı değiştirmeye ve bir erkek ya da genç erkekle ilgili belirli olaylara veya taahhütlere odaklanmaya zorlanabilirsiniz. Aile içerisinde bir erkeğe maddi ya da manevi destek verebilirsiniz. Bu yüzden bazı planlarınız aksayabilir ve keyfiniz kaçabilir. Çoğu durumda, onların eğitim, kariyer ve gelişim ile ilgili olacak, ama elbette her şey mümkündür. Eğer evliyseniz çocuğunuzun eğitimi bu hafta kafa karışıklığına yol açabilir. Onun geleceğine dair bazı endişeleriniz olabilir.

Balık burcu bu hafta kariyer hayatında ön planda olmak isteyebilirsiniz. Bu hafta, iş yerinizde kendinizi iyi bir şekilde tanıtabilecek, konumunuzu pekiştirebilecek veya yeni görevler ve taahhütler verebileceksiniz. Yetenekleriniz artık önemli insanlar tarafından fark edilebilir. Hafta, yeni bir işe başlamak veya bir tane aramak için iyi bir zaman olacaktır. Hatta iş başvurularından da geri dönüş olabilir.

2 Temmuz – 8 Temmuz Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta gelecek günlerde tatil yapmak için planlarınız olabilir. Bu sebeple maddi durumunuzu gözden geçirebilir, hatta bir anlaşma yapabilirsiniz. Dostlarınız sizi bir yere davet edebilir, bir kutlamaya katılarak yeni insanlar ile tanışmanıza vesile olabilirler.

Bu hafta boyunca, dikkatiniz ayrıca ev işleri, ev onarımları veya yer değiştirmeler, yeni mobilya veya ekipmanlarla ilgili iyileştirmeler ve daha fazlası olacaktır. Duygusal olarak, her zaman iyi durumda olmayacaksınız. Melankoli, geçmiş ya da belirli bir kişiyi içeren hüzün, hafif depresif durumlar olabilir. Aşk hayatında kalp kırgınlıkları olabilir, eski sevgilinizden haber alabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Temmuz 2018

Bu hafta bir kız ya da genç bir kadınla ilgili beklenmedik bir olay aniden bir yere ya da yolculuğa çıkmanızı sağlayabilir. Bu hafta kesinlikle çok daha fazla irtibat kurulacak, farklı kurumlara veya akrabalarınızla arkadaşlarınıza ev sahipliği yapacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status