Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Mart 2018 – 25 Mart 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta istikrar ve güvenlik önemli olacak. Hafta başından itibaren hayatınızı bir an önce düzene sokmak ve güvende hissetmek isteyeceksiniz. Güven sorunları dikkatinizi çekebilir. Perşembe günü (22 Mart 2018) koç burcunda başlayan ve Nisan ortasına kadar sürecek merkür gerilemesi ile birlikte öfke ve gerginlik artabilir. Mekrür retrosu ile birlikte aklınız çok karışabilir ve bir an önce her şeyi düzene sokmak, belirsizliklerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Bu da sizi strese sokabilir. Güneş Salı günü (20 Mart 2018) koç burcuna giriyor ve hayatınızda kaotik olayların son bulması önceliğiniz olacak. Her türlü karmaşadan uzak durmak ve iç dünyanızda da huzur bulmayı arzu edeceksiniz. Yaşamınızda istikrarı ve güvenliği sağlamak için çaba göstermeye ve sorunların özüne inmeye odaklanabilirsiniz. Engelleri bir an önce aşmak istemeniz sizi strese sokabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde ortaya çıkabilecek finansal sorunları ele alabilirsiniz. Ekstra masraflar söz konusu olabilir. Bazı borçlar yüzünden kendinizi kapana sıkışmış hissedebilirsiniz ve daha sabırlı olmanız ve zorlamanız gerekebilir. Hafta ortası, planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, sevdiğiniz insanlara zaman ayırıp sevdiğiniz şeyleri sağlıklı ve pozitif yollarla yapabilirsiniz. Hafta sonu önceliğiniz kafa dağıtmak ve sorunlardan uzak durmak olacak.

19 Mart – 25 Mart Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu için haftanın en güzel günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta çoğunuz bir çocuk veya genç bir kişi hakkında haber bekliyor olacaksınız. Şimdi bir belgeye veya sözleşmeye veya bunlarla ilgili başka bir belgeye dair anlaşmada bulunacaksınız.

Bu hafta çocuklarınız veya aileniz ile ilgili faaliyetlerle ilgili çalışma için iyi bir hafta olacaktır. Bazı olayların, toplantıların ve konuşmaların yapılması için oldukça iyi bir hafta olacak. Gelecekteki annelik veya bir çocuğun doğumuyla ilgili haberler sizleri mutlu edecek.

Genel olarak, kendinize zaman bulmakta zorlandığınız bir hafta geçirebilirsiniz. Üzerine stres de eklenince hafta daha zor geçebilir. Yakın ve uzaktaki insanlarla ilgili vaatleri yerine getireceğiniz ciddi veya acil durumlar olabilir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Aylık Yorumu

Hafta boyunca, evinize misafirler gelebilir veya akrabalarınızla arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Sizi davet edebilirler. Bu yedi gün boyunca, başka bir yerden biriyle bir toplantı veya önemli bir görüşme yapacaksınız. Bu bir iş görüşmesi olabilir. Birçok balık burcu ilerleyen günlerdeki önemli bir etkinlik veya gezi için hazırlık aşamasında olacak. Bu düğün ya da söz telaşı da olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status