Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Haziran 2018 – 24 Haziran 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta yeniliklere açık olacaksınız ve sabrınızı zorlayan konularda tahammülünüz azalabilir. Pazartesiden Çarşamba’ya kadar, daha yüksek bir farkındalık ve deneyim kazanmak için iyi bir zaman olacak. Ama plan yapmak ya da rutine bağlı kalmak için iyi bir zaman değil. Kendiniz ve başkaları hakkında ilginç keşifler yapabilirsiniz. Yeni insanlar hayatınıza girebilir ve muhtemelen bir şekilde farklı veya heyecan verici olabilir. Yeni iş bağlantıları da kurabilir ve şans kapıları aralayabilirsiniz.

Balık burcu bu hafta yeni ay, sizden çok farklı görüşlere sahip olan insanları daha çok kabul edersiniz ve bu tür şansla karşılaşmalar değerli bilgiler verir. Yolunuza gelen bazı heyecan verici haberler olabilir. Geleceğe dair de heyecan verici planlarınız olabilir. Gelen haberler sizi umutlandırabilir.

18 Haziran – 24 Haziran Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta aşk hayatında alıngan olabilirsiniz, küçük şeylerden kalbiniz hemen kırılabilir. Perşembeden cumartesiye kadar, dinlenmek ve sevdiklerinizle eğlenmek için iyi bir zaman olacak. Bu hafta kolayca yeni arkadaşlar edinebileceksiniz. Yeni sosyal çevrelere girebilir, yeni tanışacağınız insanlardan etkilenebilirsiniz.

Ailenizin sorunlarını çözmek ve korumak için normalden daha güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Bu hafta eğlence ve keyifli aktiviteleri, ev dekorasyonları, bahçecilik, örgü veya dikiş için iyi bir zamandır. Hobileriniz ile ilgilenmek size iyi gelebilir. Aynı zamanda iyi bir moda anlayışına ve güzelliğin takdirine de sahip olabilirsiniz.

Genel olarak moda, kozmetik, takı ve sağlık ve güzellik ürünleri için alışveriş yapabilirsiniz. Bu hafta kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak zor olmayacak, maddi yönden iyi bir hafta olabilir. Elinize fazladan para geçebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status