Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Aralık 2017 – 24 Aralık 2017)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta ilişkilerde Venüs geçişi sebebi ile bazı gerginlikler ve tartışmalar ortaya çıkabilir. Eşinizle kıskançlık yüzünden kavga edebilirsiniz. Ayrıca ekonomik durumunuza da hafta boyu dikkat etmeli, gereksiz harcamalardan bilhassa kaçınmalısınız. Hızlı alınan kararlar ve mantıksız uygulanan şeylerden problemler çıkabilir. Bu yüzden aceleyi olmayın. Özellikle alım satım durumlarında iki kere düşünerek hareket edin. Para konularında kararlar verirken tavsiye almak zorunda da kalabilirsiniz. Bu hafta duygusal yönden sinir bozucu ve gergin bir ruh hali içerisinde olacaksınız. Ancak sabırlı olmalı ve her türlü kavgada uzak durmaya gayret etmelisiniz.

Balık burcu aşk hayatında bu hafta duygularını daha özgür bir şekilde karşı tarafa dile getirecek. Ancak bazı sustuğunuz konularda da artık konuşma zamanı gelebilir ve rahatsız olduğunuz şeyleri dile getirebilirsiniz. Özellikle endişeleriniz varsa, partnerinizle bunları tartışmak isteyeceksiniz. Eğer ilişkiniz yoksa, bir sevgiliye, duygusal boşluğunuzu dolduracak birine ihtiyaç duyabilirsiniz.

18 Aralık – 24 Aralık Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcunda bu hafta farklı koşullar veya yaşam şartları nedeniyle bir aile üyesinden veya bir arkadaşınızdan ayrılacaksınız. Bu hafta beklentilerinizin çok azı planladığınız gibi gerçekleşecek. Bu özellikle para planları ve aile bütçeniz için geçerlidir. Beklenilenden daha düşük fiyata bir şey satabilirsiniz. Ya da satın alacağınız şey bütçenizi sarsabilir. Ekstra harcamalar çıkabilir. Olumsuz bir durum ya da planlamadığınız bir şey yüzünden masrafların üstesinden gelmek zor olacak.

Bu hafta, bir kadından bir konuşma, öneri, hediye veya para kazanacaksınız. Bu kadından alacağınız destek sizi motive edebilir ve gelecek günler için umut vaat edebilir. Bu hafta doğum haberi de alabilirsiniz. Bir yakınınız bebek sahibi olabilir. Ya da bir doğum günü kutlamasına katılmanız olasılıklar arasındadır.

Hamilelik veya gelecekte doğum ile ilgili haberlerden memnun kalabilirsiniz. Birinin gebe kaldığını öğrenmek sizi ve ailenizi mutlu edebilir. Hane içerisinde biri de bebek bekliyor olabilir.

35 yaşından büyük olan balık burcu kadınları, geleceği için önemli olan bir kar veya belgeden yararlanabilirler. Parlak bir istikbal için bu hafta önünüze güzel fırsatlar çıkabilir. Bu da gelecek endişelerinizi bir nebze de olsa azaltabilir. Hafta sonuna doğru balık burçları enerjilerini yeniden toparlamaya başlayacaklar. Duygusal karışıklıklar hafta sonu azalacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status