Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Aralık 2018 – 23 Aralık 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta aile bütçenizde finansal istikrarı korumak için uzlaşma veya pratik çözümler aramanız gerekir. Yıl sonuna kadar yapmak zorunda kalacağınız beklenmedik masraflar veya kaçırılan ödemeler mümkündür. Hala bir hediye satın almayı özlediğiniz kişiler var ve bu, zamanınızın ve mali kaynaklarınızın bir kısmını içerecek. Orijinal ama pahalı olmayan hediyeleri arayacaksınız. Bu hafta, başka bir şehirden veya ülkeden gelen iyi haberlerle dünyaya gelen Balıkların çoğunu memnun edebilecek. Finansal çıkarlarınızla ilgili olabilirler, fakat aynı zamanda yılın sonunda bir yaklaşmayı da kapsayabilirler. Akraba veya arkadaşlarla seyahat etmek ya da seyahat etmek için son dakika davetleri kabul edilmez. Çoğu ailede şenlik havasına rağmen, ailede genç bir kişinin eğitimi veya kariyeriyle ilgili önemli bir karar vermenin zamanı gelmiştir.

Balık burcu bu hafta iş hayatında dikkatli olmalılar. Bu tür kararlar, bu yedi gün boyunca gerçekleşecek veya gelecek hafta yapılması gereken önemli bir olay tarafından provoke edilebilir. Hafta boyunca, Balık kadınları başka bir şehirde yaşayan bir kişiye karşı bir taahhütte bulunacaklardır. Erkekler yıl sonunda başka bir şehir ya da ülke tarafından tatil için gelmiş olabilecek arkadaşlarla buluşacak.

17 Aralık – 23 Aralık Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya, zorlu görevleri tamamlamak ve iş veya spor alanında rekabet etmek için enerji ve coşkuya sahipsiniz. Güveniniz ve direnciniz, özellikle erkek ve insanlardan otorite pozisyonlarında destek ve saygıyı kazanacaktır. Güçlü gizemli bir cazibesi ve manyetik çekiciliği ile eşleşiyor. Bu, buluşma durumunda iyi bir ilk izlenim yaratmak için ideal bir haftadır.

Perşembeden pazara ilham yaratıcılık, dans, müzik ve resim ve heykel gibi güzel yaratıcı ifadelerin diğer formları için iyi bir zaman. Bu aynı zamanda eşinizle romantik anları paylaşmak için iyi bir zamandır. Bekarsa, bu şefkatli, romantik bir insanla tanışmak için harika bir zamandır. Bencillik ve merhametli doğanız, benlik saygınızı artıracak ve diğerlerine gerçek bir fark yaratacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status