Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Temmuz 2018 – 22 Temmuz 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta sabırlı olduğunuz bir konuda sonuca ulaşabilirsiniz. Size yapılan bir haksızlık son bulabilir. Özellikle uzun süredir aranızda soğuk rüzgarlar eden biri ile aranız düzelebilir. Aile içerisinde bazı problemler aşılabilir. Bu hafta olaylara daha iyimser yaklaşabilir, çözüm odaklı olabilirsiniz. Bazı insanları kolayca affetmeniz olasıdır. Eğer bir süredir görmediğiniz uzakta yaşayan bir akrabanız ya da dostunuz varsa o da size haber gönderebilir. Sizinle konuşmak ve bir araya gelmek isteyebilir.

Balık burcu bu hafta ne olursa olsun pozitif yanını koruyacak. Hayata bakış açınız değişmeye başlayabilir. Aşk hayatında bu hafta güzel gelişmeler yaşanabilir. Mesela bekar olan kişiler için yeni bir ilişkiye başlamaları ve birinden hoşlanmaları olasıdır. Sevgilisi olan kişiler ise bu hafta daha çok zaman geçirebilirler. Sevildiğinizi bilmek ve ilgi görmek isteyebilirsiniz.

16 Temmuz – 22 Temmuz Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya kadar finansal kazançlar mümkündür, bu da toplam net değerinizi ve memnuniyet düzeyinizi ve memnuniyetinizi artıracaktır. Kişisel ve ruhsal gelişim, yaşantınızdaki bakış açınızı genişletmek için her türlü çalışma ve seyahat yoluyla olabilir. Bu hafta bir iyimserlik, iyi şanslar ve mutluluk zamanı. Bu hafta kendinizi çok daha şanslı hissedebilirsiniz. Daha pozitif olabilir ve çevrenize de olumlu enerji yayarak insanların gönlünü kazanabilirsiniz.

Perşembeden cumaya kadar yeniliklere açık olacaksınız. Ertelediğiniz şeyler yeniden gündeminizde olabilir. Mutluluktan ve başarıdan sizi geri tutan hayatınızdaki bir şeyi dönüştürmek için doğru zamanı gösterir. Bu hafta bir hayli sakin ve sabırlı kalmanıza yardımcı olacak haberler alabilirsiniz.

Bu hafta her adımı metodik olarak planlayacaksınız. Bir ilişki kurmak ve uzun vadeli yatırımlar yapmak için idealdir. Tüm ilişkiler, mantıklı yaklaşımınız ve kararlı duygularınızdan yararlanabilir. Ayrıca hobilerinizden romantik hayatınıza kadar tüm yaşam alanlarına uygulanabilecek yeni bir şey denemeye teşvik ediyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status