Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Nisan 2019 – 21 Nisan 2019)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta kendi çocuğunuzla ilgili gerçek dışı beklentileriniz olacak. Yerine getirilmeyecek ya da yalan olduğuna inanılacak aceleci sözlerle aldatılmanız mümkündür. Bu yedi gün boyunca, çoğu kişi bir erkekten gelecek olan para hakkında paradan ya da neşeli haberlerden keyif alacaklar. Bu hafta, diğer insanların (özellikle genç bir adamın) problemleriyle uğraşmaktan kaçının çünkü bu durumdaki etkiniz veya yardımınız önemsiz veya anlamsız olacaktır. Aşk ilişkilerinde kıskançlık tezahürleri ilişkinizi güçlendirebilir, ancak her şey ölçülmeli ve kıskançlığı kontrol etme arzusu veya sahiplenme duygusuyla karıştırmayın. Hafta boyunca ilginç gelişmeler, burç burcu Yengeç, Balık veya Akrep temsilcileri ile romantik ilişkilere gelecek.

Balık burcu bu hafta 35 yaşın üzerindeki erkekler, gerçek iş sonuçlarını ya da iyi bir ödeme ya da başka bir fayda bekledikleri taahhütlerini elde etmek için uygun bir haftaya sahip olacaktır. Genç Balıklar, insanları yargılamayı daha iyi öğretecek duygusal bir hayal kırıklığı yaşayacaklar.

15 Nisan – 21 Nisan Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, ilişkilere ve size neşe ve memnuniyet getiren şeylere yoğunluk ve tutku getirir. Genel olarak sevdikleriniz hakkında ama özellikle eşiniz hakkında daha derinden hissetmelisiniz. Güçlü bir karmik çekimle gizemli bir cinsel çekiciliğin tadını çıkaracaksınız. Şimdi yeni bir ilişki gerçekten çok yoğun olacak ve bir ilişki ya da başka bir komplikasyon içerebilir.

Perşembe-pazar günleri arasında hoş sürprizler ve teşvik edici karşılaşmalar yaşanıyor. Bu, yeni ve heyecan verici bir şey denemek için iyi bir zamandır ve bunu yapabilmek için yeterli özgürlüğe sahip olmalısınız. Artan öz-farkındalık içgörü flaşlarından veya kişisel etkileşimlerden gelen geri bildirimlerden kaynaklanabilir. Kişiliğinizin daha gösterişli veya garip tarafını ifade ederken kendinizi rahat hissetmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status