Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ekim 2018 – 21 Ekim 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta bir kız ya da genç bir kadınla ilgili stresli bir durum yaşayacağınız bir haftadır. Sizin aranızdaki keskin, çok tatsız bir çatışmayla ya da kişisel yaşamında bir müdahale ile bağlantılı olabilir. Bu hafta, bir kadınla ilgili veya bir kadınla (bir arkadaş, akraba ya da meslektaşı) ne fark edeceğinizle ilgili bir gezi düzenlenecektir. Hafta boyunca, makul olmayan veya dürtüsel para harcamalarından kaçının.

Bu hafta Yay, Aslan ya da Koç burcunun altında doğan bir kişiden alacağınız haber ya da belge sizi heyecanlandıracak ya da sevindirecektir. Küçük nakit makbuzlarının, farklı ödemeler veya yükümlülükler için çok hızlı bir şekilde harcanması muhtemeldir. Hafta boyunca, sahip olduğunuz ev veya mülkle ilgili önemli kararlardan kaçının. Muhtemelen, daha sonra bir soruna neden olacak gerçekçi olmayan bir fikir veya doğrulanmamış bilgileriniz vardır.

Bu hafta mülkiyeti içeren yasal veya mahkeme davaları için olumsuz bir hafta olacaktır. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, seyahatle ya da gerçekleştirebilecekleri diğer yerlerden gelen insanlarla özel bir beklentiye sahip olacaklar.

15 Ekim – 21 Ekim Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Aşık ilişkisinde olanlar, garip davranışları ya da sevgililerinin beklenmedik davranışlarından rahatsız kalacaktır. Tepkilerinizi buna göre yönetin. Kızmayın ya da kimseyi suçlamayın, kendiniz bile. Bununla başa çıkmanın en iyi yolu, diğer insanın duruşlarını açıklamasını beklemek olurdu. Bu biraz zaman alabilir, ama beklemeye hazır olun.

Eski bir duygusal acı da kendinizi üzmenize sebep getirebilir. Neyse ki, ruh hali daha iyiye gidiyor  ve Ay’ın yeni umutlar ve fikirler getirdiği Çarşamba gününden daha iyi hissediyorsunuz. Açıkçası, bu sizi hızlandıracak, sizi iyimser kılacak ve size fırsatlar getirecektir. Bazı seyahatler de olasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status