Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Temmuz 2020 – 19 Temmuz 2020)

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta, Balık burcunda doğduysanız, bu hafta dikkatiniz yakınlarınız ile ilgili haberlerle meşgul olacak: kızlar veya erkekler. Bu hafta, ilişkinizin temeline bakılmaksızın gençlerle ilgili daha fazla temasınız veya göreviniz olacak: aile, arkadaşlar, profesyonel ve diğerleri.

Balık burcu bu hafta boyunca, mülk veya hane halkı sorunlarının çözümü için uygun olmayacaktır. Bu yedi günlük süre zarfında kırılmış veya hasar görmüş parçaların onarımı zor olacaktır. Bununla birlikte, kalıtsal özellikler, mülk satın alma vb. ile ilgili görüşmeler veya eylemler olumlu bir gelişmeye sahip olabilir.

13 Temmuz – 19 Temmuz Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu 

Balık burcu bu hafta boyunca mali işleriniz için elverişli olacak, hatta bazılarınız için beklenmedik gelirler bile mümkün. Bununla birlikte, çeşitli sorunların çözümü, fatura ödemeleri, ipotekler veya krediler vb. ile ilgili maliyetlerle de karşılaşacaksınız. Birçoğu, hayatında veya hayat kurtarıcı tedavide büyük bir değişiklik yapacak bir kadının hayatındaki olaylar hakkında endişelenecektir.

 Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Kadınlar bir kızı, yeğeni veya diğer genç kadınlarla ilgili iyi haberler alabilirler. Erkekler mevcut samimi veya romantik ilişkilerine daha gerçekçi bakmalıdır. Siz kendiniz hoş olmayan bir hayal kırıklığına neden olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status