Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Kasım 2017 – 19 Kasım 2017)

Balık burcu haftalık yorumunda haftaya hayatınızda sizinle uğraşan insanlara odaklanarak başlayabilir ve başkaları ile daha fazla vakit geçirebilir ve iş hayatından hoşnutluk duyabilirsiniz. Neptün, Pazartesi günü Merkür gezegenini sert bir şekilde etkiliyor. Bu nedenle odaklanma veya iletişim kurma konusunda zorluk çekiyor olabilirsiniz. Hafta ortası, başkalarıyla olan duygusal bağlarınızı güçlendirmek için çalışabilirsiniz. Neptün Perşembe günü Venüs’ü yakalayacak ve sevdiklerinizle daha fazla bağlantılı içinde olmak isteyecek ve daha çekici olacaksınız. Haftanın ilerleyen günlerinde özellikle cumartesi günü Akrep’de yeni ay ile birlikte büyük fikirler ortaya çıkabilir. Büyük fikirlerle ilerleme, yaşamınızı genişletme, yeni bir deneyime sahip olma veya dünyayı keşfetmek için fırsatlar arayabilirsiniz ve daha iyimser olabilirsiniz. Haftaya, doğru yolda olduğunuzu hissederek sonlandırabilirsiniz.

Balık burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe, Cuma, Cumartesi olacak. Bu hafta sonu yeni fikirler ve yeni hedeflerinize odaklanmak isteyebilirsiniz. Özellikle iş hayatı ve kariyer alanında yenilikçi fikirleriniz ile insanlar üzerinde olumlu bir etki bırakacaksınız. Başkalarının düşüncelerinden çok kendi istekleriniz ön planda olacak. Ancak geleceğe yönelik gerçekçi düşünceler ve istekler içerisinde olmak sizin için bu hafta daha çok getiri sağlayacaktır. Balık burcu aşk hayatında ise duygusal anlar yaşanabilir, karşı taraf sizi bencil görebilir ve ilgi bekleyebilir. Aşk hayatınızı geri planda bırakabilirsiniz. Bekarsanız bu haftaki enerjiniz ile birini etkileyebilirsiniz.

13 – 19 Kasım Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta maddi durumunu denetlemeli ve duygusal ilişkilerinde sorunları görmezden gelebilir. Özellikle ortak kaynaklar, iş ilişkilerinde sorunlar, borçlar ortaya çıkabilir. Önümüzdeki haftalarda seyahat etmek, uzmanlık eğitimi almak, tatil yapmak, turlara katılmak ya da başka eğlenceli aktiviteler yaşamak için çok keyifli bir zaman olacak. Bunun üzerine 13 Kasım ve 15 Kasım tarihleri arasındaki yanlış anlaşılmalar ve fikir farklılıkları, iyi ve kötü arasında kararsızlık, ilişkilerde ve anlaşmalarda doğru iletişim sağlamayı zorlaştırabilir. Özellikle 15 Kasım ile 19 Kasım tarihleri arası, imajınızı geliştirmek ve kariyerinizde ilerlemek için çok çalışacaksınız. Ayrıca, 16 Kasım’dan 18 Kasım’a kadar, romantik yönünü umursadığınız kişilere kendinizi ifade edin ve partnerinizle aranızdaki farklılıkları gidermeye çalışın. Fikir ayrılıklarına karşı daha anlayışlı olmanız gerekebilir.

18 Kasım tarihinde yoğun güneş ışığı altındaki 9.Güneş evinde Yeni Ay‘ı görüyorsunuz. Önümüzdeki haftalarda, yeni deneyimler, seyahatler ve maceralar sizleri bekliyor. Eğlenecek ve keyifli zamanlar geçireceksiniz. Dini inançları, siyaseti ve adalet, özellikle de sosyal adalete ilişkin kaygıları düşünerek daha fazla vakit harcayacaksınız. Bilgi, çalışma, kültürel çeşitlilik ve yabancı konularla zihninizi ve vizyonunuzu genişletebilir.

18 Kasım ve 21 Kasım günleri arasında, güçlü Mars, sadece dostça ilişkilerde değil, aynı zamanda diğer insanlarla aranızdaki ilişkilerde sizi zorlayıcı kılabilir. Umudunuz ve hayalinize karşıt olarak, umduğunuz desteği alamayabilirsiniz. Ancak bazı konularda arkadaşlarınıza danışmak daima iyi bir fikirdir. Olumsuz tepkileri çok ciddiye almayın. Dikkatli değilseniz kıskançlık yüzünden biri size zarar vermek isteyebilir. Şans oyunları için iyi bir zaman değil, para konularında çok temkinli olmalısınız. Akrep’de gelecek on iki ay boyunca hayatınızın hükümdarı olan Jüpiter’in varlığı size önemli faydalar getirebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status