Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Ağustos 2018 – 19 Ağustos 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta farklı toplantıların veya ziyaretlerin finansal olarak size meydan okuyacağı ya da para konuşmalarıyla ilgili olacağı bir hafta olacak. Elbette, aynı zamanda bir problemi çözmek için eğlenceli ya da bir amaç içinde olabilirsiniz. Hafta boyunca genç bir kadının yaşamındaki bir olay ile ilişkili stres veya panik yaşayacaksınız. Boğa, Başak veya Oğlak burcunun işareti altında doğan biri ile aranız problem olabilir. Genel olarak, bu hafta mali işlerinizde daha fazla dikkatinizi gerektirecektir. Büyük gelir beklemeyin, önceden harcayacağınız paranın peşinde ya da fazlasıyla harcamayın. Parasal bir güçlük ortaya çıkarsa, bu sizin hatanız olacaktır.

Balık burcu bu hafta mevcut veya gelecekteki değişikliklerle ilgili çalışmalarınızı destekleyecektir. Bu yasal veya yargısal eylem için iyi bir zaman olacaktır. Bu haftaki bir öneri, yakın gelecekte hayatınızda önemli bir değişikliğin işareti olacaktır. Hafta boyunca, gelecekteki annelik, doğum, aşk hikayesinin mutlu sona yaklaşması ve daha fazlası hakkında haberlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu hafta balık burcu erkekleri kendilerini aldatma, manipülasyon ve sahnenin arkasındaki eylemlerden veya entrikalardan başka bir erkek ya da erkek grubu tarafından korumaya ihtiyaç duyacaklardır. Gizlenen bazı şeyleri öğrenmeniz sonrasında stres olabilir.

13 Ağustos– 19 Ağustos Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar tutku artar ve coşku kazanmayı kolaylaştırır. Başarı ve popülerlik, sıcak çekiciliğinizden kaynaklanabilir. Böylece partnerinizle aşk ilişkilerin geliştirilmesi veya yeni bir sevgili bulmak gerçek olasılıklar arasındadır. Bir sosyal grubun parçası olmanın yanı sıra bağımsızlık ihtiyacını da dile getirebilirsiniz. Çoğu insanın saygısını ve desteğini alacaksın. Her şeyden önce, güven, inisiyatif ve cesaret takdir edilecek.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Aylık Yorumu

Perşembeden pazar gününe kadar umut, cömertlik ve toplumsal refah ruhunu getirir. Gerçeği aramak için manevi bir arayış içinde olabilirsiniz. Aydınlanma hayaller, vizyonlar veya meditasyon yoluyla olabilir. Hayallerinizi, egolarınızı veya maddi eşyalarınızı feda etmenize gerek kalmadan başarı için takip edebilirsiniz. İdealist olabilir ve yine de başarılı olabilirsiniz. Diğerleri de gizemli çekici bulurken, romantizm de mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status