Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Haziran 2018 – 17 Haziran 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta iyi haberler alacaksınız ve enerjiniz yüksek olacak. Katılacağınız etkinliklerde yeni fırsatlar söz konusu olabilir. Bunun yanı sıra yolculuk yapmanız gerekebilir. Mesela başka bir şehir veya ülkeden gelen biri ile görüşebilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz ve çok özlediğiniz insanlar ile bir araya geleceğiniz bir hafta olacak. Seyahat ettiğiniz yerde ziyaretler yapabilirsiniz. Sağlık sorunu olan birini de ziyaret etmeniz gerekebilir. Aşk hayatında sevgiliniz ile alacağınız yeni kararlar ve birlikte yapacağınız planlar sizi mutlu edebilir. Bekar olanlar ise hoşlandıkları birini görme şansı elde edebilirler.

Balık burcu bu hafta evinizde neşe duyacaksınız. Aileniz ile bir arada olmak size mutluluk verecek. Bu hafta evinizi ilgilendiren bir sorunun tamamlanması sizi rahatlatabilir. Düğün dernek ile ilgili hazırlıklar ve konuşmalar da söz konusu olabilir. Sevdiğiniz birinin söz ya da nişan davetine gidebilirsiniz.

Bu yedi gün boyunca kişisel e-posta adresinize veya sorumlu olduğunuz işinizdeki gizli bilgilere dikkat edin. Hafta boyunca, bir akraba veya arkadaşınız için sağlık sorunları ile ilgili endişeleriniz olacaktır. Artık bir insanın hayatındaki mutlu bir olayla ilgili bir davet alacaksınız. Çok önemli bir toplantıya katılacaksınız.

11 Haziran – 17 Haziran Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta başka bir şehirde yaşayan biri ile bir araya gelerek uzun sohbetler yapabilirsiniz. Ayrıca önemli bir toplantı ya da konuşma bekliyor olacaksınız. Bazı beklentiler içerisine girebilirsiniz. Başka bir yerde yaşamak ya da çalışmaya dair bazı atılımlarınız olabilir.

Hafta içi başka bir şehirde iş gezisi veya iş teklifi sunan kişiler olabilir. Balık erkekleri duygusal yönden kendilerini zayıf hissedebilirler. Sağlık sorunları söz konusu olabilir. Bu sebeple de bazı planlarınızı ertelemeniz gerekebilir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Aylık Yorumu

Balık kadınları hafta sonu tatile çıkabilirler, keyifli aktiviteler yapabilirler ve eğlence için seyahat edecekler. Ayrıca ilginç duygusal, romantik ve samimi maceralar (aile durumunuza bağlı olarak) bekleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status