Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta kişisel gelişimiz ile ilgili konular dikkatinizi çekiyor olacak. Kendinizi bazı konularda uzmanlaştırmak isteyebilirsiniz. Hatta yaratıcı ortamlarda bulunabilirsiniz. Bir derneğe gönüllü olarak iyimser yanınız da bu hafta ön planda olabilir. Kendi değer yargılarınız üzerine olumlu kararlar alacaksınız. Sizin dikkatinizi dağıtan ya da motivasyonunuzu düşüren şeylerden kurtulabilirsiniz. Bu hafta yaşamınızı dengelemeye çalışırken bazı küçük sorunlar ile de uğraşmanız gerekebilir. Ancak pek de sizi zorlamayacaklar.

Balık burcu aşk hayatında bu hafta ilişkisini güçlendirecek. Günden güne karşı tarafa olan güveniniz artıyor. Ona olan sevginiz ve bağlılığınız da artacak ve uyumunuz gelişecek. Bazı faaliyetler ve planlarda iptal ya da aksamalar olabilir. Bu değişiklikler sizi mutlu da edebilir. Bununla birlikte, enerjinizi yöneltmek için dikkatli olmalısınız, böylece zamanınızı verimli kullanabilirsiniz.

11 Aralık – 17 Aralık Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcunda bu hafta bir erkekle olan ilişkinizde sabrınız teste girecek. Belki de akrabanız, arkadaşınız veya iş ortağınız olacaktır. Bir yakınınızın aşk hayatında nişan ve söz gibi sürpriz gelişmeler olabilir. Doğum, doğum günü, yıldönümü gibi kutlama ve davetlere katılabilirsiniz. Bir çocuğun veya genç bir erkeğin kişisel bir olayıyla ilgili bir toplantıya katılmanızın olasılığı vardır.

Bu hafta, işiniz veya çalışmalarınız için ilginç ve başarılı olacaksınız. Yeni bir tanıdık ya da iletişim, daha fazla iş için bir şans yaratacaktır. Yeni profesyonel temaslar geliştirecek, yeni müşteriler veya yeni pazarlar bulacaksınız. Boğa, Başak veya Oğlak burcundan doğan ve sizin için olumlu bir etkisi olacak kişiyle profesyonel görüşmelerinizde daha yakından ve anlaşılır ilişkiler kurabilirsiniz.

Bu hafta, bir kadının yaşam olayı hakkında tatsız haberler (muhtemelen akrabanız, kız arkadaşınız, komşunuz veya meslektaşınız) duyabilirsiniz. Terazi burcunda, Kova’da veya İkizler burcunda doğan kadınlarla daha zor bir ilişki kuracaksınız. Ancak bu, katılacağınız bazı olayların önemi nedeniyle olacaktır. Genç Balık erkeklerin yaşadığı, çalıştığı veya başka bir şehirde veya ülkede çalışan bir kızla ilginç bir aşk hayatı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status