Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Eylül 2018 – 16 Eylül 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta daha yüksek masraflara maruz kalacaksınız. Finansal olarak bu sizin için istikrarsız bir hafta olacaktır. İyi olan şey, bunun geçici bir nitelikte olması ve büyük bir finansal kriz yaşamayacağınızdır. Şimdi önemli olan şey, diğer insanlarla olan ilişkinizde panik veya gerilime izin vermemek. Hafta içi bir akraba veya arkadaşın sağlığı ile ilgili çeşitli olayları rapor eder. Hafta içi dost ilişkiniz çok sorunlu veya olumsuz duygularla doymuş olabilir.

Balık burcu bu hafta genel olarak, bu çeşitli duygusal deneyimler ile bir hafta olacak. İşler sizin için iyi gittiğinde, sorunlarınızı çözmeniz için dikkatinizi çekin. Bu, çeşitli olumsuz etkilere maruz kalacağınız günlerde sizi daha hafif hale getirecektir. Balık erkekleri, bu yedi gün boyunca önemli olayların gelişimi için özel ve özel beklentileri olacak. Duygusal kararları ve eylemleri düşünün, planlayın ve önleyin. Sadece kendi çabalarınız sayesinde başarıya ulaşabileceksiniz.

Balık kadınları, farklı şehirlerden ve köylerden gelen kişilerle arkadaşlık veya arkadaş çevresini genişletecekler. Yeni tanıdıklarınızın iyi bir seçimini yapın ve sadece kendileri hakkında konuşmak isteyen, başkalarını kendi sorunları ve şikâyetleri ile yükleyen insanlardan kaçının. Sevgide iyi deneyimler olacak.

10 Eylül – 16 Eylül Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, hedeflerinize ulaşmak için normalden daha kararlı ve amaca yönelik hissedeceksiniz. Ayrıca çekicilik düzeyinizi artırdığınızı da fark etmelisiniz. Bu aynı zamanda diğer insanlara karşı muazzam bir etki bırakır. Bu artan güç, kötüye kullanmadığınız sürece sizin yararınıza olacaktır. Gücünüzü başkalarına, özellikle de insan gruplarına yardım etmek için kullanırsanız, yine de yararlanacaksınız.

Cumadan pazar gününe kadar eski dostlarla görüşmek ya da aile ile vakit geçirmek için harika bir zaman. Mevcut ilişkiler, özellikle kadınlar ile, sıcak olacak ve duygusal büyümenin keyfine varacaksınız. Duygularınızı paylaşma isteğiniz nedeniyle yeni arkadaşlar edinmeniz de kolaylaşmaktadır. Buzları kırabilir ve gerçekten samimi ve iyi huylu görünecek şekilde sıcak bir şekilde alınabilir. Daha cömert hissedeceksiniz ve ayrıca iyilik ya da iyi bir kazanç bekleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status