Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Ağustos 2020 – 16 Ağustos 2020)

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta,  denizde veya dağlarda seyahat etmek ve dinlenmek için uygun bir haftanız var. Bu hafta yeni bir şans, seyahatle veya uzakta yaşayan insanlarla ilgili yeni bir fırsat yakalamayı bekleyebilirsiniz. Kesinlikle hafta bu konuda olaylar veya sürprizler getiriyor.

Bu hafta planlarınızı veya taahhütlerinizi beklenmedik şekilde değiştirmeniz gerekebilir. Bu tür değişiklikleri gerektirecek yeni koşullar ortaya çıkacak, ancak bunlar sizin iyiliğiniz için olacaktır. Sabırlı ol!

Hoş olmayan bir anlaşmazlığa veya çatışmaya sahip olduğunuz akrabalar şimdi sizinle ilişkilerini uyumlu hale getirmeye çalışacaklar. Bir ateşkes veya arkadaşlık için uzatılmış bir eli reddetmeyin.

10 Ağustos – 16 Ağustos Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu 

Bu hafta bir kadınla kişisel ve profesyonel temaslarınız yeni fikirlerin ve planların temeli olacak.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Balık erkeklerinin beklenmedik misafirleri olacak veya beklenmedik bir ziyaret, toplanma daveti alacaklar. Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan arkadaşlar, bu yedi gün boyunca size sürprizler yaşatacak.

Balık kadınları bir erkekten yeni bir iş veya faaliyetle ilgili olabileceği de dahil olmak üzere önemli veya faydalı haberler alacak. Günlük hayatınızdaki çatışmalar hızla geçecek. Bir türbülans döneminden sonra önemli ilişkileri uyumlu hale getirebileceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status