Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ocak 2018 – 7 Ocak 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde haftaya başlıyor olacaksınız. Aşk hayatında sizi mutlu eden gelişmeler olabilir. Pazartesi günü aşk hayatında dolunayla birlikte sevgi ve ilişkilerdeki sorunları çözebilir, sevdiklerinizle daha yakınlaşabilirsiniz. Neptün, Salı günü Güneş’i olumlu bir şekilde etkiliyor. Bu sebeple dikkat, övgü veya rahatlık hissedebilirsiniz. Hafta ortası, işlerinizi zamanında bitirmenin verdiği rahatlıkla kendinize ve isteklerinize zaman ayırabileceksiniz. Neptün Çarşamba günü Venüs’ü olumlu bir şekilde etkiliyor. Bu da daha dengeli ve huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır.

Haftanın ilerleyen günlerinde, ilgilendiğiniz insanlara odaklanabilir ve otorite sahibi olmaktan keyif alabilirsiniz. Hafta sonu hayatı daha ciddiye alıp, sevdiklerinize daha güçlü bir duygusal bağ hissetmek isteyebilirsiniz.

1 Ocak – 7 Ocak Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burçları için haftanın en iyi günleri Pazartesi, Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta canınızı sıkacak haberler gelebilir. Ayrılık, bitiş ve bir şeyleri sona erdirmek söz konusu olabilir. Ancak bu sona erişlerin sizinle mi yoksa çevrenizdekilerle mi ilgili olduğunu söylemek zor. Bu hafta boyunca, belgelerle çalışırken dikkatli olun ve doğru olup olmadığı konusunda önemli bilgileri kontrol edin.

Bu haftaki planlarınızın birçoğu tamamen farklı bir gelişime sahip olacak. Bazen gerçekçi olmayan bir şeyi bekliyor olabilirsiniz. Bu sebeple daha gerçekçi olmanızda fayda var. Bu ütopik planlardan bazılarını uygulamak için halen çok erken olabilir. Bunların uygulanması için gereken koşullara henüz sahip olmayabilirsiniz ve acele etmek hayal kırıklığı yaratabilir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Ocak 2018 Yorumu

Bu hafta bir erkekle ilgili masraflarınız olabilir. Birçoğunuz, bir çocuğun veya torunun eğitimine veya gelişimine daha fazla kararlı olacaksınız. Bir çocuğun eğitimi ya da kariyeri, bu hafta süren görüşmelerde önemli bir konu olacak. Çevrenizde bir kadının başarısı sizi mutlu edebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status