Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ekim 2018 – 7 Ekim 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta bir akrabanızla ilginizi çekecek kadar zor bir görüşme içinde olacaksınız. Muhtemelen, yakın akrabalarınızdan olan Oğlak, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan bir kişi için sağlık sorunları olacaktır. Bu üç burç işaretinden birinin altında doğan bir kişi, evinizde gerginlik yaratabilir. Bu durumda, mutlaka akrabanız olmak zorunda değildir. Hafta boyunca, bir akraba veya yakın bir arkadaş ile ilgili bir ziyaret planlayın. Bunun için bir nedeniniz olabilir. Bu hafta bazı sürprizler sizi hazırlıksız bulacak ve bu sizin için gereksiz gerginlik veya endişe yaratabilir. Bu yedi gün boyunca önemli değişiklikler yapmaktan kaçınmak, büyük değişiklikler veya diğer radikal olayları başlatmaktan kaçını . Bir davaya dahil olursanız, bu yasal davanın beklenmedik bir gelişmesi olabilir.

Balık burcu bu hafta boyunca, sizinle birlikte yaşamayan genç bir kadın veya kız ile ilgili görevleriniz ve işleriniz olacaktır. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan bir kadının hayatındaki olaylardan şaşıracaksınız. 35 yaşın altındaki kadınlar fikirlerini gerçekleştirebilecek ya da şimdiye kadar gelişme şansı olmayan yarım kalan şeyleri planlayabilecekler.

1 Ekim – 7 Ekim Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu Pazartesiden perşembeye daha yoğun kişisel etkileşimler, birileri hakkında ne düşündüğünüzü ve onlar hakkında ne hissettiklerini tam olarak gösterecektir. Bu hisler iyi ya da kötü olsun, deneyim edilir. İlişki daha derin bir düzeye gelecektir ya da devam etmekte özgürsünüz. Bu hafta özellikle evdeki şeyleri temizlemek ve düzeltmek için iyi bir zamandır. Gizemleri ortaya çıkarmak için yüzeyin altında derinlemesine araştırma yapabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Ekim 2018

Cumadan Pazar gününe kadar duygusal duyarlılık, çelişen duyguları, karışıklığı veya gerginliği artırabilir. Bir ilişki sorunu ya da karmaşık duygular sizi kaçmak gibi hissettirir. Ancak çekilme ve izolasyon utanç verici bir duygusal göstergeden daha kötü olabilir. Sevilen birinin şüphe veya güvensizliği ilişkiyi zehirleyebilir. Doğru dengeyi bulmanın anahtarı, kendinizde, başkalarında ve evrende güven ve inançtır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status