Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2017)

Balık burcunda bugün Ay Oğlak ve onuncu evinin evine giriyor. Bu yüzden bugün ayaklarınızın üzerinde sağlam bir şekilde durmanız gerekiyor. İster iş ister evle ilgili sorumluluklar olsun, ihtiyaç duyduğunuz şeyleri takip edin. Sizin için önemli olan konuları ertelemeyin ve sorunlar karşısında güçlü kalmaya çalışın. Aile büyükleri veya otorite insanlar, özellikle de kadınlar göze çarpmaktadır. Başkalarının taleplerini karşılayacaksınız. Bugün sizin için şanslı renkler yeşil ve koyu kahverengi. Şanslı sayılar 10 ve 19’dur.

Balık Burcu Günlük Genel Yorumu:

Kendinizi işe adamış olacaksınız. Kariyeriniz ile ilgili bugün çalışmalar yapabilirsiniz. Sorumluluklarınız yüzünden özel hayatınıza yoğunlaşmak zor olacak. İş ve eğitim hayatınız bugün öne çıkıyor ve kafanızı meşgul ediyor.

Balık Burcu Kariyer ve İş Hayatı:

Zamanınızı ve potansiyelinizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çalışmalarınızı planlamanız gerekebilir. Özellikle sorumluluklarınızı sıralamalı, görevleri aksatmamaya çalışmalısınız.

Balık Burcu Aşk ve İlişkiler:

Aile içinde parasal konular sorun haline dönüşebilir. Kendinizi sakin ve sabırlı tutmanız gerekiyor. Aile bireyleri ile kavga etmekten veya tartışmaya girmekten kaçının.

Balık Burcu Para ve Finans:

Parasal konulardaki dalgalanmalar mümkün olacaktır. Gün için daha fazla masrafla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ekstra harcamalar çıkabilir ve elinizdeki para erimeye başlayabilir.

Balık Burcu Sağlık:

Çok fazla stres yüzünden başınız ağrıyor olabilir. Bugün iş hayatındaki stres ve aile meseleleri yüzünden stresiniz artıyor ve gerginlik olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status