Balık Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Eylül ayında balık burcu, genel olarak bu ay karışık bir servet ayı olabilir. Mesleğinizdeki ufak tefek sorunlarla ara sıra uğraşmanız gerekebilir. Lütfen işle ilgili konularda aşırı güvenmekten kaçının. Aile hayatı keyifli geçecek, ancak öfkenizi kaybetmemeniz veya yakın ve sevdiklerinize karşı sert sözler kullanmamanız konusunda uyarılırsınız. Eşler birbirleriyle uyumlu olmalıdır ve bu onların samimi bir ilişki sürdürmelerine yardımcı olabilir. Pek çok kaynaktan yakışıklı bir gelir akışı olabilir. Dış istasyon gezilerinden de kazançlar olabilir.

Mallarınız ve araçlarınız konusunda dikkatli olmanız gerekebilir. Birkaçınız araçlarınızı tamir edebilir. Çocuklar bazı sağlık sorunlarından muzdarip olabilir ve aksi halde tıbbi masraflara maruz kalabilirsiniz. Ancak yatırımlar size iyi getiri sağlayabilir. Size düşman olanlar yolunuzdan uzak dururken, etkili insanların arkadaşlığını da kazanabilirsiniz.

Balık Aylık Burç – Eylül, 2020

Aşk İlişkisi: Aşıklar arasında bazı acıların gelişme şansı vardır, ancak bunlar sadece kısa ömürlü olabilir. Bu nedenle, aşık olanlara kendi aralarında anlaşmazlık ve tartışmalardan kaçınmaları tavsiye edilir. Bu aynı zamanda aşık olmanız için doğru zaman olmayabilir. Eşler arasında geçici uyumsuzluklar da mümkün olduğundan, “ver ve al” politikasını benimsemeye çalışın.

Finansman: Para meseleleri gelişecek. Ataların mülkleriyle ilgili sorunlar olumlu bir şekilde sona erecektir. Beklenmedik bir para akışı da olabilir. Artık kendi refahınız ve ailenizin refahı ve ayrıca çocuklarınızın geleceği hakkında düşünebilirsiniz. Ve buna göre makul tasarruflar yapın.

Kariyer: Lütfen işinize dikkat edin. Size olumlu yaklaşmayan insanlar ofiste sizin hakkınızda masallar taşıyabilir ve olumsuz yorumlar yapabilir. Bazı meslektaşlarınız da aleyhinize çalışabilir. Tüm bunlar, üstlerinizin kafasında sizin hakkınızda yanlış bir izlenim yaratabilir. Görevlerinizi iyi planlamaya ve verimli bir şekilde gerçekleştirmeye çalışın; bu, birçok sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

İş: Lütfen ticaret işlemlerinizde dikkatli olun. İş ortakları ve çalışanlar bazı sorunlara ve kayıplara katkıda bulunabilir; bu yüzden onları gözetim altında tutmaya çalışın. Bu aynı zamanda yeni girişimler için doğru zaman olmayabilir.

Profesyoneller: Bu, Balık uzmanları için yalnızca vasat bir ay olabilir. Eşsiz becerilerinizi ve iş verimliliğinizi sergilemek ve performansta yüksek standartlarınızı sürdürmek için çok uğraşabilirsiniz. Bir hizmet anlayışıyla çalıştığınızda, artık başarı şansınız yüksek. Ama şu anda sabırlı olmanız gerekiyor.

Sağlık: Sağlık dikkat gerektirebilir. Zihinsel problemleriniz fiziksel rahatsızlıklar olarak ortaya çıkabileceğinden, kafa karışıklığından, endişelerden ve gelecekten korkmadan uzak durmaya çalışın. Zihni net ve odaklanmış tutmaya çalışın ve düzenli olarak yoga ve meditasyon yapın. Bunlar kondisyonunuzu geliştirmenize yardımcı olabilir.

Öğrenci: Öğrenciler çalışmalarında zorluklar ve engellerle karşılaşabilirler. Lütfen sağlık sorunları ve arkadaşlarınızla olan sürtüşmeler konusunda dikkatli olun, çünkü bunlar eğitimi engelleyebilir. Bununla birlikte, öğretmenlerin ve ebeveynlerin şefkatini ve rehberliğini alabilirsiniz.

Şanslı tarihler: 2,4,5,6,7,8,9,12,13,14,15,19,22,23,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 1,3,10,11,16,17,18,20,21,24,25,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status