Balık Burcu Eylül 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Eylül ayında balık burcu yaşamda ilerleme için aylık planlar yapmalısınız. Her ay, kendini geliştirmek için bazı teknikleri öğreneceksin. Yaşam tarzınızı değiştirmeli ve kendi sorunlarınızda sorunsuz bir şekilde gidermek için sağlam bir kişiliği sürdürmelisiniz. Daha iyi ilerleme için her çalışmanızı ciddiye alın. Yaşamda bireyselliğinizi ve bağımsız doğanızı geliştirin. Sosyal temaslarınız, mesleğinize değerlerinizi kanıtlamak için fırsatlar elde etmek için yararlı olacaktır. Bu ay içinde emelleriniz yerine getirilecek. Bu ay sağlık durumunuz normal olacak. Sağlıkla ilgili komplikasyonlara neden olabilecek, beslenmenize dikkat edin.

Eylül’de balık burçları eski çözülmemiş sorunları veya ilişkileri çözmeniz gerekecektir. Sizin için beklenmedik şeyler derinleşecek ve bu ay için beklentilerinizle ilgili karışıklık olacak. Birçoğunuz yeni bir ev değiştirme fikrini düşünecek: birini satmak ya da başka birini satın almak, vb. Bazı şartlar böyle bir değişiklik için size baskı oluşturabilir. Bir köyde veya bir tatil köyünde yeni bir ev satın almayı düşünebilirsiniz. Bu ay boyunca akrabanızın hafif bir sağlık durumunun aslında daha ciddi bir sorun olduğunu göreceksiniz. Bir çözüm olacak, ancak önemli bir zaman atlanmış ya da yanlış bir başlangıç ​​teşhisi verilmiş.

Bu ay aşk hayatınız eşinize daha fazla saygı veya dikkat gerektirecektir. Bu özellikle Balık kadınları için önemlidir. Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan bir kişi ile yeni bir tanışmanın gelecekte ilginç bir gelişimi olacaktır, ancak evlilik hakkında konuşmak için henüz erken. Gecikme olsa bile, finansal gelirinizi olumlu yönde etkileyecek haber, belge veya teklif alacaksınız.

Bu ay boyunca kaçırılmış veya unutulmuş bir ödeme yapmanız gerekecektir. Genç Balık temsilcileri duygusal olarak kararsız olacak. Bu özellikle romantik ve samimi ilişkiler ve deneyimler için geçerli olacaktır. Ne istediğiniz konusunda çok kararsız olabilirsiniz.

Balık Burcu Eylül 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Birbirinize karşı güven söz konusu olduğunda, dikkatsizliğiniz aşk hayatınızda hayal kırıklıklarına yol açabilir. Pratik olun ve sorunları ele alırken duygusal olmayın. Tüm gereksinimleri karşılayabileceğinizden emin olun. Yeni evli çiftler, evde aile hayatlarının tadını çıkarırlar.

Balık Burcu Eylül 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kariyerin bu ay normal olacaktır. Duygusal rahatsızlıklar bazı gecikmelere neden olabilir. Ancak, sıkı çalışmanız gerekecek ve başkalarına güven vereceksiniz. Kaderini değiştirebilecek veya iş tanıtımı için size tanınan uygun görevler alacaksınız. İşinizi tamamlarken samimi olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status