Balık Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ekim ayında balık burcu, Balık Genel: Gezegensel Balık Lordu Jüpiter’dir ve bu ay Ay burcundan 10. Evden geçiş yapmaktadır. Balık burcu bu nedenle, işte küçük zorluklar ve engellerle karşılaşabilir. Bu nedenle, herhangi bir konuya çok fazla bulaşmayın. Bunun yerine, tarafsız ve diplomasi olanlarla başa çıkmaya çalışın.

Aile üyeleri arasında yanlış anlamalar olabilir, ancak şefkatleri ve bağları yine de artabilir. Benzer şekilde, finansal iniş çıkışların ortasında bile, tüm parasal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Hisse senedi piyasaları size kâr sağlayabilirken, beklenmedik bir şans bile birkaçınızı gülümsetebilir. Cesaretiniz ve coşkunuz artabilir, çabalarınız da başarılı olabilir. Ebeveynlerle farklılıklar ortaya çıkabilir ve azalabilirken, babanızın sağlığı endişeye neden olabilir. Ancak çocuklar size neşe verebilir.

Balık Aylık Burç – Ekim, 2020

Aşk ve İlişkiler: Aşk hayatı hoş olabilir. Birkaçınız için yeni aşk doğabilirken, aşıklar ilişkilerinde şefkat ve samimiyetin tadını çıkarabilir. Ancak hayat arkadaşları, ancak uzun sürmeyen farklılıklarla mücadele etmek zorunda kalabilir. Eşinize karşı uyumlu olmaya çalışın, bu gereksiz sürtüşmelerden kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Para ve Kariyer: Para meseleleri bazı belirsizliklere tanık olabilir, ancak bunlar yakında patlayabilir. Size ödenmesi gereken tutarlar da size geç gelebilir. Ancak geliriniz tüm kişisel ve aile ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeterli olabilir. Gelecekteki birikimlerinizi de artırabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızda önemli bir iyileşme olabilir. Ayrıca uygun doktorlardan etkili tedaviler alarak uzun süredir devam eden hastalıklarınıza çözüm bulabilirsiniz. Lütfen alımınızda katı olun ve düzenli olarak yoga ve meditasyon yapın. Bunlar formunuzu korumanıza ve bağışıklığı geliştirmenize yardımcı olabilir.

Şanslı tarihler: 1,3,4,5,7,8,9,12,13,14,15,19,21,22,23,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 2,6,10,11,16,17,18,20,24,25,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status