Balık Burcu Ekim 2017 Yorumu

2017 yılının Ekim ayında balık burcu hayatında bazı farklılıklar isteyebilir. Özellikle yeni plan ve projeler ile ilgilenmek ve eski düzeni değiştirip hayatınıza bazı yenilikler katma hayaliniz olabilir. Aşk hayatında çok mutlu olacağın ve adeta ayaklarının yerden kesileceği bir aydasın. Tabi ilişkilerde bazı aksaklıklar olacak. Ama genel durumu ile aşk hayatında beklentilerinin üzerinde şeyler olabilir. Bu ay oldukça tutkulusun ve bir o kadar da kararlısın. Ayın sonlarına doğru bazı konularda kararlılığın ve netliğin daha da artacak. İçinde o gücü ve enerjiyi hissedecek, korkak olmayacaksın.

Ekim ayının başlarında balık burcu eski ilişkisi ile yüzleşmek zorunda kalabilir. Özellikle yaz aylarında biten bir ilişkinin ardından eski sevgiliniz tekrar hayatınıza girmek isteyebilir. Hatalarını anlayarak sizden af dileyecek. Fakat size yaşattıklarından dolayı onu artık hayatınızda istemeyerek, kendi hayatınıza bakmak isteyebilirsiniz. Enerjin ayın başlarında artmaya başlayacak ve bunu herkes fark edecek. Daha cazibeli ve çekici olabilir, insanlar üzerinde pozitif bir etki bırakabilirsiniz.

Ekim ayının ortalarında balık burcu iş değişikliği yapabilir ya da size daha güzel kazanç sağlayacak işlere yönelebilirsiniz. Hatta yeni proje anlaşmaları imzalanabilir ya da iş ortamında bir değişiklik olabilir. 10 Ekim tarihinden itibaren balık burcunda Jüpiter gezegeninin seyri ile birlikte ikili ilişkilerde mantıklı olmanız önemli olacak. Sosyal çevrenizde ya da aşk hayatınızda kesin kararlar alabilir, kendi isteklerinizi ön planda tutabilirsiniz. 14 Ekim tarihi civarında ise Venüs gezegeninin etkisi ile birlikte aşk hayatında sürpriz gelişmeler olabilir. Romantik sürprizler ya da beklenmedik teklifler alınabilir. 17 Ekim civarında Merkür gezegeni etkisi ile ikili ilişkilerde anlaşmazlıklar yaşanabilir. Sevdiklerinizle uzlaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar yüzünden araya soğukluk girebilir.

Ekim ayı sonlarına doğru sakin kalmayı başardığın takdirde bir şeyler yolunda gidecek ve duygusal anlamda önemli bir olay başına gelebilir. Size karşı sevdikleriniz daha samimi yaklaşabilirler. Özellikle bir süredir ihtiyacınız olan ilgiyi sonunda bir insan size gösterebilir. Hatta sizi seven biri hediye alabilir ya da sürpriz yaparak sizin gönlünüzü kazanmaya çalışabilir.

Balık Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Sevgilisi olan balıklar Ekim ayında duygularına yenik düşebilirler. Sosyal yönden çok iyi bir konuma yükseleceksiniz. Çevrenizdeki insanlar ile iletişiminiz iyi olsa da partneriniz bazı konularda kafanızı karıştırabilir. Sadece duygularınızı dinlemek yerine mantıklı olmaya da ihtiyacınız var. Özellikle yeni ilişkiye başlayanlar karşı tarafı daha iyi tanıma ihtiyacı duyacaklar. Eğer ilişkiniz yeni bittiyse, karşı taraf sizinle iletişime geçmek için bu ay her yolu deneyecek. Birlikteliğiniz olduğu halde biri sizinle görüşmek isteyebilir.

Bekar ve yalnız olan balık burçları Ekim ayında sosyal hayatlarında aradıkları mutluluğu yakalayacaklar. Sosyal çevrenizde entellektüel insanlar ile tanışabilir ve aradığınız aşkı da bu süreçte bulabilirsiniz. Özellikle bir süredir size karşı duyguları olan biri bu ayın ortalarında size olan hislerini açmaya kalkabilir.

Evli olan balık burçları aile hayatlarında eşleri ile mutlu olacaklar. Ekim ayında eşinizle farklı şeyler denemek ve ilişkinize renk katmak isteyebilirsiniz. Birlikte farklı yerler keşfetmek, dolaşmak veya hobiler edinmek gibi istekleriniz olabilir.

Balık Burcu Ekim 2017 Kariyer Yorumu

Ekim ayında balık burcu iş hayatı ve kariyer alanında yeni anlaşmalar ve projeler ile ilgilenebilirler. Özellikle ortak iş yapan kişilerin karşı taraf ile iyi diyalog kurmaları gerekiyor. Mesleki hayatınızda ufak sorunlarla karşılaşsanız da hepsinin çözümü olacak. Ancak iş hayatında bazı değişiklikler size iyi gelecek. Yeni tecrübeler edinebilirsiniz. Ancak sorumluluklarınızdan bir an bile vazgeçmemeli, işinize sımsıkı sarılmalısınız. Şu güne kadar emek harcadığınız bazı projelerden bu ay para akmaya başlayabilir. Eski hatalarınızı Ekim ayında telafi etmek için bolca zamanınız olacak.

Balık burcu parasal konularda geçen yıla göre bu ay daha iyi olacak. Az da olsa bir ilerleme kaydetmiş olmanız sizi motive edebilir. İş hayatında yeni projeleri değerlendirmek için çok doğru bir aydasınız.

Balık Burcu Ekim 2017 Sağlık Yorumu

Ekim ayında balık burcu sağlık konusunda ciddi rahatsızlıklar yaşamasa da ufak rahatsızlıklar atlatabilir. Mevsim geçişlerinden dolayı soğuk algınlığına dikkat edin. Kendinizi hem fiziksel hem de zihinsel olarak bitkin ve tükenmiş hissedebilirsiniz. Ancak ayın sonlarına doğru kendinizi toparlayacaksınız. Beyin yorgunluğunuz olabilir. Fakat bu ay çalışmalarınızın meyvesini ilerleyen aylarda alacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status