Balık Burcu Aralık 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Aralık ayında balık burcu, stresli ama aynı zamanda sevecen olabilir. Eğitimleri, aileleri, aşk hayatı ya da para meselesi olsun, arkadaşlarınızın ve iyilikseverlerin desteğine ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Ayrıca her şeyin tek başına yapılamayacağını ve insanların işbirliğine ihtiyaç duyduğunuzu da anlayabilirsiniz. Ve sizi destekleyen doğru insanlara ve doğru çevreye sahipseniz, birçok şeyi başarabilir ve arzularınızı yerine getirebilirsiniz. Başkalarına güvenmek, zayıf veya bağımlı olduğunuz anlamına gelmez. Bu, bu ay sizin için ders olabilir.

Aşk ve ilişkiler: Aşk hayatı doğru yönde ilerleyebilir; ancak, Mars’ın yerleşimi nedeniyle kıskançlık ve öfke sorunları olabilir. Partnerinize güvenmek istersiniz ancak yine de kafa karışıklığı ve ego nedeniyle bunu yapamayabilirsiniz. Venüs gezegeni sizi yumuşak konuşturabilir, ancak Mars sizi bir casus bile yapabilir, bu yüzden son derece dikkatli olun. Bir ilişkinin yürümesi için ona güvenmeyi öğrenmek önemlidir.

Finans: Para akışı dalgalı olabilir ve birkaçınız geleceğiniz konusunda stres altında olabilir. Şimdi riskli yatırımlara gitmemek ve ayrıca borç vermemek daha iyidir. Parayla ilgili konularda karar vermeden önce ebeveynlerinizin ve arkadaşlarınızın tavsiyelerine kulak vermeye çalışın. Bu şekilde, kime borç vereceğinizin ve kime hayır diyeceğinizin daha iyi farkına varabilirsiniz.

Bakınız: Balık 2021 Yorumu

Kariyer: Bu ay, çalışanlar için ılımlı bir büyüme vaat edebilir, ancak zihinsel stres olmadan değil. Meslektaşlarınız için sizi hayal kırıklığına uğratma şansı var ve patronunuz da sizi desteklemiyor. Ofiste herhangi bir kredi almak için ekstra çaba göstermeniz gerekebilir. Kendiniz tanınmak için mücadele ederken, sizin kadar sıkı çalışmayan bazı meslektaşlarınızın başarılı olduğunu görebilirsiniz ve bu sizin için bir hayal kırıklığı nedeni olabilir.

İş hayatı: Ortaklık şirketleri bu ay bazı mücadelelere tanık olabilir. Birkaçınız gelecekteki iş ortaklarınızla tanışabilir ve onlarla tartışabilir, ancak onları işletmenizin uygulanabilirliği veya hedefleri konusunda ikna edemeyebilirsiniz. Bazı iş adamları, ortaklarının uzlaşmaya istekli olmadığını görebilir ve bu onları dürtüsel hale getirebilir. Bu yüzden dikkatli olmaya çalışın ve doğru zamanı bekleyin.

Profesyoneller: Balık uzmanları duygusal ve düşünceli olabilirler ve herhangi bir sorunu anlamak ve ona bir çözüm bulmak için duygusal zekalarını kullanmak isterler. Patronunuz duygusal zekanızı takdir edebilir ve size bir iyilik için yaklaşabilir. Ancak, duygusal yöne çok fazla eğilme, mantıksal tarafla bağlantınızı kaybetmenize neden olabileceğinden lütfen dikkatli olun.

Sağlık: Sağlığınız şimdi düzelmiş olmalı, ancak bazılarınız küçük bir nedenle tıbbi tavsiye veya kontrole ihtiyaç duyabilir. Birkaçınız da iş baskısı nedeniyle stres ve boyun ağrısı çekebilir. Egzersiz yapmaya, meditasyon yapmaya ve besleyici bir diyet tüketmeye çalışın. Bu uzun vadede size yardımcı olabilir.

Eğitim: Öğrencilerin oldukça uygun bir ayı olabilir, ancak bazıları kendi seçtikleri kolej veya kurumu alamayabilir ve bu onlar için can sıkıcı olabilir. Öğrenciler ayrıca ebeveynlerinin beklentileri veya akran baskısı nedeniyle stres yaşayabilir. İzlemek isteyecekleri kendi hayalleri olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status