Balık Burcu Aralık 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Aralık ayında sorunsuz ve tatmin edici bir ay olabilir. Hedef yönelimleri, kişisel yaşamda uyum ve keyif getirebilirken, planlarındaki mükemmeliyetleri, olumlu tutumları, bağımsız olmaları ve yüksek ahlaki standartları arzulanan sonuçları ve saygınlığı elde edebilirler. İş hayatında da saygınlık artar. Bu etkenler iş hayatlarını harika yapabilir. İşlerinden dolayı, birkaçına layık görülen prestijli ödüller bile alabilirler. Bazıları sabit varlıkları elde edebilirken, bir kısmı da yurtdışına gidebilir. Sağlık da bu ay balıklar için iyi olur.

Aralık’ta balık burçları ailenizde öngörülemeyen mali harcamalara yönelik sıkıntıları çözmeniz gerekecektir. Tatil öncesi evinizde atmosferi karmaşıklaştırmamak için bu tür sorunları derinleştirmemek önemlidir. Bu ay, Balık burcunun işareti altında doğan babaların kızına veya torununa özel bir bağlılığı olacak. Aralık yakın bir insanın sağlığı ile ilgili bakım getiriyor. Hasta evinde veya hastanesinde hasta bireyi ziyaret etmek mümkündür. Kişisel veya profesyonel yaşamınız için önemli olabilecek bir toplantı hakkında daha fazla endişeleneceksiniz. Bu ayda, iyi niyetleriniz tarafından gerçekleştirilen hareketlere dikkat edin. Bu bakış açısına göre, bu iyi ya da önemli bir yardım olabilir. Ancak öbür tarafta, bu yeni bir sorunun ya da hoş olmayan durumun sebebi olabilir.

İkizler, Kova veya Terazi burcu altında doğan bir kişi ile önemli iş yapmaktan kaçının. Yılın sonunda, bu yıl sona eren bir arkadaş ya da aşk ilişkisi için nostalji ya da pişmanlık yaşayacaksınız. Zorlu bir aşk ilişkiniz varsa ve mevcut partnerinizle ayrılmayı düşünüyorsanız, kararınızı 2019’un başına bırakın. Aceleci olmak sonradan pişmanlığa sebep olabilir.

Aralık ayında, beklenen veya beklenmeyen nakit girişleri için bir umut olacaktır. Daha uzun bir mesafeye gitmek veya birkaç gün kalmak mümkündür. 35 yaşın altındaki kadınlar baba ya da diğer erkek akrabaları için orijinal bir Yeni Yıl hediyesi arayacaklar.

Balık Burcu Aralık 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay ilişkiler ve kişisel yaşam için mükemmel bir zaman olabilir. Evli olanlar, tüm iç ihtiyaçlarını karşılayabilmekle birlikte, diplomatik görüşmeleri ve verimli hareketleriyle sevgililerini etkileyebilir. Aşık olanlar, ruh ikizlerinin yoğun sevgisini yaşayabilir ve keyifli bir arkadaşlığa sahip olabilirler. Bu ay bekarların evlenmeleri için doğru zaman olabilir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu 2019 Yorumu

Balık Burcu Aralık 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay balıkların mali durumları iyi kalabilir, ancak bazıları en azından ayın başlarında bazı istenmeyen harcamalar yapabilir. Bununla birlikte, ayın ortasına doğru kontrol masraflarına ve para biriktirmeye başlayabilirler. Balıkların artık astlarının desteğini almak için ekstra çaba göstermeleri gerekebilir. Bazılarının yaklaşımlarında rahat olma ve işlerinde hata yapma olasılığı vardır. Bu saygınlıklarını bile etkileyebilir ve dolayısıyla işlerinde istediklerini elde etmek için kararlılıklarını tam olarak yerine getirmeleri gerekir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status