Balık Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Aralık ayında balık burcu bu ay kendinizi geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmeye açık olacaksınız. Aşk hayatında partnerinizden çok fazla beklentiniz olabilir. 9 Aralık‘ta Mars, akrep burcuna giriyor ve bu ilerleme, keşif ve yeni deneyimler için daha fazla enerjiniz olacağını gösterir. Dış dünyaya daha fazla açılmak istiyor olabilirsiniz. Biraz daha cesur ve daha maceracı hissedebilir, dünyayı daha parlak gözlerle ve iyimser bir görünümle görebilir ve öğrenebileceğiniz ve olgunlaşmanız için mümkün olanlardan daha fazla şey deneyimlemek isteyebilirsiniz. Bu ay ufkunuz açılacak ve yeniliklere açık olacaksınız. Sosyal hayatınızda daha aktif olabilir ve kendi kişisel gelişiminiz için seyahat etmek, öğrenmek, öğretmek, yazmak, konuşmak ve inançlarınız hakkında daha tutkulu olabilmek için daha fazla fırsat yaratabilirsiniz.

1 Aralık tarihinde Venüs yangın yay burcuna giriyor ve Merkür 3 Aralık‘ta Yay burcunda geriliyor. Önümüzdeki haftalarda, hedefleriniz ve hırslarınız, sorumluluklarınız ve disiplinli olmak için mücadele edebilirsiniz ve odaklanma veya olgunluktan yoksun olabilirsiniz. Sorumluluklardan kaçınabilir, daha pervasız ve güvenilmez veya bu şekilde davranan insanlarla ilgilenebilirsiniz. Hedeflerinizde gerilemeler ve gecikmeler yaşayabilir, kötü bir izlenim yaratabilir veya yolunuzda geri adım atabilirsiniz. Bazı planları ertelemek ve ufak işleri bitirmek için iyi bir zaman olabilir.

19 Aralık günü Satürn toprak grubu olan oğlak burcuna giriyor ve Yay burcunu bırakıyor. Oğlak burcunda 2020 yılına kadar kalacak ve bu geçiş hayalleri, arkadaşlıklarınızı ve değişiminizi etkiler. Daha gerçekçi hayallere odaklanmanız ve şansınız olmayacağını düşündüğünüz şeylerden vazgeçmeniz gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak yapacak en iyi şey, daha gerçekçi hayaller peşinde koşmak ve öncelik vermek olacaktır. Arkadaşlarınızdan bazıları hayatınızı terk edebilir. Ancak bu biten arkadaşlıklar menfaat ilişkileri olabilir ve yollarınızın ayrılması gerektiğini siz de anlayacaksınız. Aynı şey ait olduğunuz sosyal gruplarda da olabilir. Bazı radikal kararlar almadan önce üzerine çok iyi düşünmelisiniz. Değişiklikleri takip etmek konusunda daha temkinli olabilirsiniz.

Güneş 21 Aralık‘ta Oğlak burcuna giriyor ve Venüs 25 Aralık Oğlak burcuna katılıyor. Bu geçişi hemen hissetmeye başlayabilir ve arkadaşlarınıza, sosyal gruplarınıza, rüyalarınıza, hayallerinize odaklanabilirsiniz. Yaşantınızda bazı değişiklikler yapmak ve yenilikler sizi motive edecek.

3 Aralık‘ta ikizler burcunda dolunay oluşuyor ve bu dolunay duygularınızı ortaya çıkarabilir ve duygusal ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz. Daha duyarlı olabilir ve duygusal benliğinizle daha güçlü bir bağlantınız olabilir. Ancak bu sizi daha sübjektif ve objektif olmayan biri haline getirebilir. Kendi hislerinize o kapılmak,  çevrenizdeki şeyleri göz ardı etmenize yol açabilir.

19 Aralık‘ta, Yay’da yeni bir ay meydana geliyor. Merkür retrosu olacak ve ikinci bir şans için iyi bir zaman olabilir. Sizin için bu eski bir hedefe yeni bakış kazanmak, bir hedefe ulaşmak için eski bir fırsat peşinde koşmak, eski bir patron ya da akıl hocasıyla yeniden bağlantı kurmak, birisi üzerinde daha iyi bir ikinci izlenim yaratmaya çalışmak, eski bir sorumluluğu geri almak ya da hayatınıza yeni bir yol vermek olabilir.

Balık Burcu Aralık 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

5 Aralık ve 6 Aralık tarihlerinde aşk hayatınızda yüzünüzü güldürecek olaylar olacak. Yeni biri ile tanışabilir, mevcut ilişkinizde iki tarafı da mutlu edecek kararlar alabilirsiniz. Ayın başında ilişkinizden beklentileriniz çok olsa da, uzlaşma yönünde sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Balık Burcu Aralık 2017 Kariyer ve İş Yorumu

26 Aralık ve 27 Aralık tarihlerinde iş hayatında yeni bir fırsat kapınızı çalabilir ya da kazancınızda sürpriz gelişmeler olabilir. Ayın sonuna doğru enerjinizi toparlayarak, hedefleriniz için kaldığınız yerden çaba göstermeye başlayacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status