Balık Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ağustos ayında balık burcu, bu ay genellikle elverişli zamanlar yaşayacaklar. Ailede barış olabilir ve kardeşlerle olan ilişkiniz daha samimi olabilir. Tüm görevlerinizi cesaretle yapabilirsiniz. Bu, mesleğinizdeki değerinizi kanıtlamak için de doğru zaman olabilir. İş hayatında verimli çalışmanız, tanınmanıza ve durumunuzu geliştirmenize yardımcı olabilir. Çalışanlar ücrette tatmin edici bir artış sağlayabilir. İyi bir isim ve şöhret kazanabilirken, toplumda yeni temaslar geliştirebilirsiniz. Bazılarınız kısa yolculuklar yapabilir. Sağlığınız dikkat gerektirebilir ve bu anneniz için de geçerli olabilir. Diyetinize sıkı sıkıya sarılmaya çalışın. Birkaçınızın sık sık huzursuz hissetme riski vardır.

Aşk İlişkisi: Aşk ilişkilerinin dikkatle ele alınması gerekebilir. Aşıklar da bazı engellerle karşılaşabilirler. Evli çift arasında küçük sorunlar da ortaya çıkabilir. Şimdi evlilik için birkaç ittifak alabilirsiniz, ancak bir hayat arkadaşı seçerken çok dikkatli olabilirsiniz.

Finans: Para meselelerinin iyi olması beklenir ve ayrıca kademeli ve daha da iyileştirilmesini umabilirsiniz. Bazı mantıklı tasarruflar için gösterdiğiniz tüm çabalar kolayca meyve verebilir.

Kariyer: Çalışanlar kariyerlerinde belirgin ilerlemeyi ümit edebilirler. Hükümete tüm aidatları ödeyin veya hükümetle ilgili tüm havale işlemlerini zamanında yapın; tartışmalarda ve sözlü iletişimde de mantıklı ve diplomatik olun. Bunlar iş yerinde daha iyi ücret almanıza yardımcı olabilir.

İş dünyası: Ortaklık işi size yakışıklı karlar verebilir. Herhangi bir ticaret kararı vermeden önce iyi düşünmeniz tavsiye edilir. Başarı, bazen size geç gelebilir, ancak kesinlikle ilerlemeyi umut edersiniz, daha sonradan.

Profesyoneller: Balık profesyonelleri işte en iyi performansı göstereceklerdir. Bu nedenle, lütfen çabalarınızı öz güvenle sürdürün ve bu, verimli bir şekilde çalışmanıza ve istediğiniz gibi sonuç almanıza yardımcı olabilir.

Sağlık: Fazla çalışma, zindeliğinize yeterli zaman ve önem vermenizi engelleyebilir. Bu yüzden lütfen sağlığınıza yeterince dikkat edin. Besleyici yiyecekleri tüketmek ve ayrıca günlük olarak bazı basit fiziksel egzersizler yapmak, sağlığın yeniden kazanılmasına yardımcı olabilir.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı kendileri için umut vaat etmeyebilirler. Aşırı güven, zaman zaman derslerinizi rahatça almanızı sağlayabilir ve bu da eğitim arayışlarınızı engelleyebilir. Kalbinizi kaybetmeyin, ancak tam odaklanmaya devam edin ve bu uçan renklerde ortaya çıkmanıza yardımcı olabilir.

Şanslı tarihleri: 3,4,18,19,26,27,30,31

Olumsuz tarihler: 5,6,7,20,21,24,25

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status