Balık Burcu Ağustos 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ağustos ayında balık burcu aile içerisinde bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Mesela ailenizdeki yaşlı bir adam hakkında endişeler olacak. Bu ay, benzer olaylar veya diğer beklenmedik durumlar, daha yüksek masraflara (özellikle ev ya da akrabalar için) ihtiyaç duyulmasına neden olacaktır. Bazılarınız arkadaşlarından bir borç bile alacak. Ağustos ayında, bir kadının danışmanlığı veya yardımıyla, kendi ciddi sorunlarınızı çözebilir ve hatta belirli durumunuzu avantajınıza ve faydaya çevirebilirsiniz. Bu süre zarfında yardım isteyemezsiniz. Yardım veya tavsiyeye ihtiyaç duyacağı belgeleri düzenlemek gerekli olabilir. Evli veya ilişkiniz varsa, romantik bir ay sizleri bekliyor olabilir. Şimdi sizinle daha cömert olacak ya da farklı maceralara yatkın olacaklar.

Ağustos’ta balık burçları birçoğunuzu kız ya da genç bir kadın hakkında hoş olmayan haberler ile üzecek. 35 yaşın üzerindeki balık kadınları başarılı olacak, derslerini geçmiş hatalardan veya problemlerden öğrenecekler. Şimdi şans senin yanında olacak, yeni gelişme fırsatları ortaya çıkacak. 35 yaşın üzerindeki balık erkekleri evlilik veya aile hakkında farklı endişelere sahip olacaklar.

Genç Balıklar kadınların depresif durumlara girmemeleri ya da bu aylarda yaptıkları işlerde daha yavaş gelişme veya durgunluktan dolayı olmamalıdır. Artık sizin için önemli olan şeyleri korumak ve kendinizi kayıplardan korumak daha önemli olacaktır.

Bu ay, uyanık olmalısın. Kişisel hayatınızda itibarınızı kaybedebilirsiniz. Engellerden dolayı geride kalmaktan kaçının. Üzgün zihninizden dolayı, doğru kararlar veremeyebilirsiniz. Çevrenizde biriyle yanlış anlaşılma olabilir. Sosyal çevrenizde tartışmalı konuşmalar yapmamaya çalışın. Finansal kriz, aklınıza stres katabilir. Gereksiz seyahatlerden ve gereksiz harcamalardan kaçının. Huzurlu bir hayata sahip olmak için kendinizi ayarlamaya hazır olun. Sağlık sorunlarından uzak durmak için dikkatli olmanız ve tıbbi kontrol gibi önleyici tedbirler almanız gerekir.

Balık Burcu Ağustos 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Olumlu düşünceler ve enerjiler aşk hayatında hakim olacak ve romantik bir ay sizi bekliyor. Sorunları çözeceksiniz, ancak biraz gecikmeyle olabilir, güven sorunları da aşılabilir. Daha iyi bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. Bekar olanlar daha iyi bir talip ile tanışabilirler. Ev yaşamındaki sorunları giderirsiniz. Yeni fikirleriniz evlilikle ilgili sorunları çözebilir.

Balık Burcu Ağustos 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, finansal pozisyonunuzu dikkatli bir şekilde dengelemeniz gerekiyor. Varsa, borçlarınızı geri ödemeye öncelik verin. Ev eşyalarının satın alınmasına yönelik masraflara maruz kalacaksınız. İhtiyaçları çapraz kontrol etmeli ve birkaçını ertelemeye çalışmalısın. Bu ay, kariyerde normal bir ilerleme kaydedeceksin. Onları bitirme şansını analiz etmeden aşırı çalışmadan kaçının. Görevleri tamamlamak için fazladan zamana ihtiyacınız var. Altınızda çalışan arkadaşlarınızla dostça etkileşim olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status