Balık Burcu 2019 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2019’da balık burcunu neler bekliyor? Balık burcunda bu yıl daha keskin ve mantıklı olmanız hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır. Bazı planlarını bir süre gizli tutman gerekebilir. Herkese fırsat vermemeye çalışın, bazı insanlar sizin iyi niyetinizi kullanmak isteyebilirler. Aileniz, arkadaşınız veya ofisteki bir iş arkadaşınız olsun, ailenizin sırlarını veya gizli şeyleri kimseyle paylaşmayın. İnsanları analiz etmek size bir şekilde yardımcı olabilir. Yoksa bu yıl sizi hayal kırıklığına uğratan insanlar olabilir. Jüpiter’in yerleşmesi ile birlikte hayatın pürüzlü aşamalarından kolayca geçmenize yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, zararlara veya gereksiz harcamalara yol açabileceğinden paranızı kontrollü harcayın, savurgan olmayın.

2019 yılında balık burcu birçok yeni ve olağandışı olay meydana gelebilir. Kendiniz biraz huzursuz olabilir ve yeni deneyimler arayışında olabilir veya rutinin bireyselliklerini boğduğu alanları parçalamak isteyebilirsiniz. Bazı isyankar eğilimler bile gösterebilirsiniz, özellikle de başka insanlar etrafınızdaki kısıtlamaları koymaya çalışırsa, Haziran böyle bir zamandır. İlişkiler, Mayıs ayının başından beri size çok uzak bir fırsat sunarak, büyük keyif ve aydınlanma kazanabileceğiniz bir alan olabilir. Önemli ortak kararlar Ağustos ve Eylül aylarında yapılır.

Balık Burcu 2019 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Bu yıl yüksek bir enerji ile başlayacaksın; ama birkaç ay sonra, iş yerindeki olaylarla bağlantılı veya alışılmamış hissedebilirsiniz. Ofiste bazı insanlardan rahatsız olabilirsiniz. Ancak, tekrarlayan takip ve kararlı çabalar rolünü stabilize edecek gibi, hayal kırıklığına uğramayın. İşe girenler, ödemelerin birden çok kaynaktan beklendiği için sıkıntılarla karşılaşabilir. Onları almak için beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu sene iyimser olmaya çalışın.

Ruya tabir

Bu yıl mali cephede elverişli olacaktır. Her ne kadar abartılı karlar olmasa da, büyük kayıplara maruz kalmazsınız. Bu yıl mali durumunuz için fırsatlar da çıkabilir. Karlı tanıdıklarla bağlantı kurabilir ve yılın ilk kısmında para alacaksınız, bu da geçmiş kredileri ödemenize yardımcı olacaktır. Memnun hissedersiniz ama yılın geri kalanında taahhütlerinizi yerine getirmek için çalışmanız gerekebilir. Uygun şekilde planlayın ya da finansınızı planlamak için deneyimli bir mali danışmanın tavsiyesi alın.

Balık Burcu 2019 Eğitim Hayatı

Bu sene sınavlara hazırlanırken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Düzenli olarak hazırlanmanız ve önemli kavramları hatırlamanıza yardımcı olabileceğinden bir çalışma planını takip etmeniz önerilir. Yaşlıların tavsiyelerini takip edin. Uyuşuk olmaktan kaçının. Sınavlara hazırlanırken birden fazla kez gözden geçirmeniz gerekiyor.

Balık Burcu 2019 Sağlık Yorumu

Bu sene sağlık durumunuz iyi olacak. Fiziksel aktivitelere katılmak için iyi bir zaman. Fitness planınızı bile canlandırabilirsiniz. Spor salonuna girmek, ekstra kalorilerinizi yakmanıza yardımcı olabilecek daha iyi bir fikir olacaktır.

Balık Burcu 2019 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Bu yıl, sevgilinize varlığınızı hissettirmeli ve gelecek için plan yapmalısınız. Bir şeyleri ertelemeyin. Bazılarınız için ilişkiler mutlu sonlara sahip olabilir. Diğerleri için evlenmede gecikmeler olabilir. Olumlu olaylar gerçekleşecek, ancak katılımınızı gerektirecektir. Aceleci kararlar almaktan kaçının. Bazı küçük yanlış anlamalar olabilir; bu nedenle, bunları tutarken dikkatli olun. Bu, muhtemelen yeni bir aşka tanışmanız ya da yeni arkadaşlıklar kurmanız için diğer yıllardan çok daha heyecan verici bir yıl. Başka bir ülkeden farklı bir kültür kökenli olanların ya da uzak mesafeden yaşayanların en çok yararı olduğunu görebilirsiniz. Bazı eski ilişkiler karşınıza çıkabilir. Ekim ayı eski dostları ve sevgilileri şimdiki hayatınıza geri getirir.

Balık Burcu Ocak 2019 Yorumu

Bu ay aşk hayatında sürprizler olabilir. Yeni fikirlerin ve bilgilerin hayata geçmesine izin vermek için daha içe doğru bir yön almanız gerekir. Kafa karışıklığı da yaşanabilir. Kariyer yönünüzle ilgili iyi kararlar alabilirsiniz. Şansınız açık olacak, yaptığınız değişiklikler doğru olacaktır. Bu senin için de şanslı bir zaman. Mutlu Yıllar!

Balık Burcu Şubat 2019 Yorumu

Görünüşe bakılırsa, bazılarınız bu ay bir şanstan daha fazlasına sahip olacaksınız! Balık burcunda doğan sizlerin sonunda kariyeriniz hakkında cesaret verici haberler almanız gerekiyor. Hepiniz bu ay içinde etrafınızdaki herkesi kendinize çekebileceksiniz. Sevgililer Gününüz kutlu olsun.

Balık Burcu Mart 2019 Yorumu

Doğum günün kutlu olsun! Çok fazla iş yapmaya çalışıyorsanız, bu sizin için harika bir ay. Her zamankinden daha disiplinli olacaksınız, muhtemelen planlı olacağınız bir ay anlamına gelir. Bu ay tatil olabilir, hemen yanında sizin lehinize bir şeyler yapma eğiliminde olabilirsiniz ve çoğu şeyle yolunuza gidebileceğinizi görmelisiniz. Bu ay, parti yaparken şanslı olman anlamına geliyor. Sanırım bir şey mümkün, ama bu fırsatı organize etmek için fikir almak sizin için daha faydalı olacaktır.

Balık Burcu Nisan 2019 Yorumu

Bu ay sizin için anahtar kelime enerji! Alışılmadık bir miktarda hırsınız var ve her zamankinden daha iddialı ve baskın olduğunuzu görüyorsunuz. Kendinizi bazı eski insanları kötüye kullandığını veya patronunuzla tartışmaya girdiğinizde, ayın ortasındaki birkaç gün dışında, her şey sadece rahat olmalı! İletişim kurmayı kolay bulursunuz, bu nedenle tüm yıl boyunca sizi kızdıran şeylerle ilgili olanları size söylemek için bu zamanı kullanmak iyi olabilir.

Balık Burcu Mayıs 2019 Yorumu

Bu ayın çoğunda eğlence ve sosyalleşme havasında olabilirsiniz. Tabii ki, bunu yapmak biraz saçma görünebilir ve bazı insanlar biraz garip olabileceğini düşünebilir, ama sizi durdurmasına izin vermeyin! İşler sizin için çok düzgün gitmeli ve her şey sizin yararınıza olacak gibi görünebilir. Sadece bir çeşit özel yetkiye sahip olduğunuzu düşünerek kendinizi kandırmayın. Kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Balık Burcu Haziran 2019 Yorumu

Bu ay sizinle yeni bir şeylerin olmadığını duymaktan mutluluk duyarsınız. Her şey geçen ay olduğu gibi olacak. Hatta daha iyi olabilir. İşler bu ay sizin için çok iyi gidiyor olmalı, muhtemelen pozitif havasındasınız. Son zamanlarda koyduğun tüm öz-disiplin ve sıkı çalışmalardan sonra biraz izin kullanabilirsiniz. Keyfini çıkarın!

Balık Burcu Temmuz 2019 Yorumu

Bu ay, çoğunuz için harika bir ay! Bazılarınız için bir içgörü ve öz farkındalık zamanı. Kişisel ilişkilerde bir atılım olabilir. Geleceğe dair bir vizyonunuz olabilir. Bazılarınız daha organize olacak ve sizin lehinize çalışacak şeyler bulacaksınız. Ve hala daha fazlasının, yolunuza gelen birçok fırsat olabilir, ancak günlük hayatınızda meydana gelebilecek değişiklikler potansiyeli çok riskli.

Balık Burcu Ağustos 2019 Yorumu

Hala bu içgörü ve öz-farkındalık hakim oluyor. Balık burcu yükseleni olanların kişisel bir ilişkide bir atılımı olabilir ve bu alışılmadık davranışlarla gerçekleşebilir. Ay sonuna doğru çok çekici olacaksınız, bir işe başvurmak için iyi bir zaman. Aslında, bir iş teklifi birkaç gün sonra gelebilir ama muhtemelen beğenmeyeceksiniz.

Balık Burcu Eylül 2019 Yorumu

Kova burcuna yakın doğanlar hala bazı gerçek anlayışları bekleyebilir. Geleceğe dair bir vizyonunuz bile olabilir ya da kendinizi aşırı hayalperest bulabilirsiniz, kim bilir? Muhtemelen bir partner, bir otorite figürü veya daha yaşlı bir kişi ile önemli bir ilişkide bir sorun olabilir. Sakinleşmek ve çıkış yolundan taviz vermek için en iyisi, çünkü eğer bir tartışmaya girerseniz, kaybeden siz olabilirsiniz.

Balık Burcu Ekim 2019 Yorumu

Bu ay Koç burcuna yakın doğanlar için iyi başlıyor. İşler tamamen avantajlı olmalı, istekleriniz yakın görünebilir, ah, bekle! Ay ortası boyunca hepiniz yanlış kişiyi kızdırmanız riski vardır. Eğer biriyel aranız bozulursa, bir hafta sonra bunun hakkında konuşabilirsin ve aranız yeniden düzelebilir. Duygusal da olabilirsiniz.

Balık Burcu Kasım 2019 Yorumu

Bazılarınız için ay boyunca bir noktada düşünmek ve konuşmak zor olabilir, kafa karışıklığı ve kararsızlıklar olabilir. Başkaları ile aynı konuda uzlaşmak da güç olabilir. Ayın ortası civarında, çoğunuzun oldukça iyi bir ruh halinde olmanız gerekir, bazıları diğerlerinden daha fazla neşeli olur. Kova burcuna yakın doğanlarınız gerçekten keyifli bir tatil geçirebilecekler. Ayın çoğu, hayal kırıklığına uğramış, öfkelenmeye ve tartışmaya hazırsınız.

Balık Burcu Aralık 2019 Yorumu

Bu ay disiplin gerektiren ve sadece sıkı çalışmayı gerektiren projeleri tamamlayabilir, ancak bu ay çoğunuz için gerçekten karışık bir ay olabilir. Büyüleyici, açık sözlü ve sevecen olabilirsiniz ve işler birkaç gün boyunca sorunsuz bir şekilde işleyebilir. Yanlış kişiyi kızdırmamaya gayret edin. Bazen açıkça düşünmek zor olacak ve tutarlı bir cümle kuramayacaksınız. Ama bu muhtemelen çok fazla sorumluluk ve baskı yüzünden olabilir. Mutlu Noeller!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status