Balık Burcu 2018 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2018’de balık burcunu neler bekliyor? Balık burcunda bu yıl kontrolünüzün ötesinde birçok faktör zaman zaman öfkeye yol açacak ve üzerinizde zaman zaman baskı hissedeceğiniz bir yıl olabilir. Zihninizi son derecek aktif olacak ve bazı dönemler akıl dışı düşünmeyi ve planlamayı sağlayabilecek duygular ortaya çıkabilir, yaratıcı olabilirsiniz. Geleceğe yönelik çalışmak ve yeni şeyler yapmak isteyeceksiniz. Ancak otorite figürleri size engel olabilirler ve daha fazla çalışmanız konusunda önünüze engel koyabilirler.

Mesleki çalışmalarınız iyi ödüllendirilir ve planlı çalışmalardan önemli kazançlar gelebilir. Bu gelişmelerden dolayı bir miktarda da olsa rahatlama ve refah söz konusu olabilir. 2018 yılında Balık burcu bu konularda bir danışmana ihtiyaç duyabilirler ve çalışma hayatında kendilerini destekleyen insanlar onlara iyi gelebilir. Dahası, eşten ya da partnerlerinizin çalışmasından dolayı kazançlarınız iyi olabilir. Evinize giren para miktarı yıl boyunca artış gösterebilir. Bu yıl bazı insanlar sizi kötümser görebilir veya gelecek hakkında bazı endişelere sahip olabilirsiniz.

Balık Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Balık burçları kariyer ve iş hayatı 2018 yılında gereksiz baskılar ve beklentiler ile geçebilir. Ancak makamda terfi de olabilir. Para konusunda belirli bir miktar artış ve birikimlerde de artış olabilir. Nisan ve Ağustos 2018 yılları arasında çalışma hayatında bazı engeller oluşabilir. Bu aşamada çatışmaları önlemenin yanı sıra ciddi adımlar atmanız gerekiyor. Bir vesile ile şu anki işinizi bırakıp yeni bir işe başlayabilir, size kazanç getirmeyen işleri sonlandırabilirsiniz.

Yılın ilk dönemleri ciddi adımlar atmamak ve Eylül 2018‘e girmek için beklemek yararlı olacaktır. Bunun ötesinde, iş şartlarını iyileşecek ve şans büyük ölçüde 12 Ekim 2018‘e kadar yükselecek. Eylül 2018 tarihinden itibaren enerjiniz yükseliyor ve bunun ile birlikte birçok dönüm noktasına ulaşıyor olacaksınız. Zihniniz aktif olmaya ve olumsuz düşünceye duyarlı kalmaya devam edecektir.

Bu yıl karşınıza pek çok sayıda fırsat çıkabilir ve enerjinizi hırsınızı yeniden kazanabilirsiniz. Ancak aşırıya kaçmadan çalışmaya özen göstermeli, abartıdan uzak durmalısınız. Gereksiz yere mali riske girmek ekonomik krizlere yol açacak ve yanlış bir karar olarak ortaya çıkabilir. Ancak iş hayatına yönelik önemli yatırımlardan kaçınılmalıdır. Mali kazançlar ve iş hayatında şans Temmuz ve Ağustos 2018 arasında yükselebilir ve bu nedenle kariyer baskılarının finansal kazançlarla birlikte zirveye ulaştığı ters bir döneme sahip olabilirsiniz. Bu dönemin size getireceği zorluğa rağmen sıkı çalışmalı ve başarısız olmamalısınız.

Balık Burcu 2018 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatında çok aktif olacaksınız. İlişkilerde gerçek durum sizi de zorlayabilir ve eşinizin niyetini açıkça anlayamayabilirsiniz. Çeşitli sorunlar ve kafa karıştırıcı eğilimler, şubat ve mayıs ayları arasında artarak hoşnutsuzluğa neden olabilir. Tamamen yeni bir tutku ve hareket dalgası Ekim ve Kasım ayının ortasında başlayarak 2018 yılı sonuna kadar sürebilir. Bu karışıklık, aşk hayatınızda büyük değişiklikler meydana getirir ve 18 Kasım‘ı geçtiğinizde şansınız olumlu gelişir.

Net bir şekilde kararlar almak da mümkün olacak. Evlilik konuları da gündeme gelebilir. Evlilik konusunda daha istekli olabilirsiniz. Nisan ve Ağustos dönemi zorlu olabilir. Şüphe nedeniyle eş ile olan ilişkinizde güven problemleri çıkabilir. Ekim 2018‘den sonra iyileşme göreceksiniz. Evlilik konularında çok iyi bir iyileşme, Ekim ayından yıl sonuna kadar devam edecek.

Kardeşler veya arkadaşlarınızla gelecekte ilişkinizi bozacak şekilde konuşmaktan kaçının. 2018, başarıların yanı sıra çok fazla çalışma sözü de verilebilir. İlk 9 ay boyunca yapılan tüm çabalar yılın son 3 ayında mükemmel sonuçlar doğuracaktır. Çevrenizdeki insanların açık fikirli olması, aile büyüklerinin destek vermesi ve iyi dilekler 2018’de size umut verecek.

Balık Burcu Ocak 2018 Yorumu

Bu ay oldukça finansal kazanç vaat eden ay olacak. Devlet işi veya babasının işini yapanlar iyi sonuçlar alabilir. Profesyonel cephe biraz refah vaat ediyor. Devlet makamlarından bazı iyilikler bekleyebilirsiniz. Çalışmalarınız ve çabalarınız sonuç odaklı olacak. Hayaliniz ve kalıcı bir iş bulma arzuları doğru sonuçlar verebilir. Zenginlik ve para kazanma umut verici görünse de, ev içi uyum sizin için endişe kaynağı olan bir alan olmayı sürdürüyor.

Balık Burcu Şubat 2018 Yorumu

Şubat sizin için dengeli bir ay gibi görünüyor. Bu ay sizden biraz ihtiyatlı davranmanızı, dikkatli olmanızı istiyor. Mali kazanç ve istikrar bu ay az  olabilir. Bazı devletle ilgili çalışmalar için yurt dışına seyahat etmeniz gerekebilir. Küçük parasal kayıplar olacak. Ancak bu dönemde genel refah sizi mutlu edecektir. Başkalarına biraz yardım etmeyi deneyin, sizin için faydalı olacaktır. Bu ay insanlarla samimi bir ilişki sürdürmek zor olabilir ve kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Mart 2018 Yorumu

Bu ay büyük bir ilerleme kaydetmek isteyeceksiniz, ancak daha fazla azim gerekiyor. Daha az finansal kazanç yaşayabilirsiniz. Sağlık ayrıca önemli bir endişe alanıdır. Enfeksiyonlar, ateş, deri ve mide rahatsızlıklarına dikkat edin. Zenginlik, para ve varlıklarınızı bu ay da iyi yönetin. Bununla birlikte çekiciliğiniz ve kişisel manyetizmanız düşük kalıyor.

Balık Burcu Nisan 2018 Yorumu

Nisan ayında yavaş ve istikrarlı ilerleme kaydedeceksiniz. Para kazancında bir değişiklik olmayabilir. Önceki aylarda harcanan paranın eve dönmesi muhtemel olması nedeniyle, bu ay borçların alınması ve beklenen paranın gelmesi yönünde şanslısınız. Refahınız artacak ve endişeler azalacak. Pahalı eşyalara sahip olma şansınızı artacak. Daha iyi sağlık nedeniyle, mali durum ve gelir kaynaklarını artırmanız gerekebilir.

Balık Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Mayıs ayında oldukça cesur ve korkusuz davranacaksınız. Ailede ev içine giren para miktarı artacak. Çok ün kazanabilir ve refahınız artabilir. Din eğilimi nedeniyle hac yolculuğuna çıkabilirsiniz. Mali durum güçlü kalmaya devam ediyor ve bilge ve hevesli kararlarınıza değer verilecek. Geçim kaynağınız umut vericiyken maddi başarılar elde etmek için yeterli güce sahip olacaksınız.

Balık Burcu Haziran 2018 Yorumu

Haziran 2018 ayı boyunca korkusuzca ilerleyeceksiniz. Kardeşleriniz bu dönemde kendi adına bir isim yapabilirler. Manevi eğilimlerinden dolayı kısa bir hac yer alabilir. Bilgelik ve hevesinizden dolayı, kararlarınız muhtemelen takdir kazanacaktır. Görevinizdeki haysiyet, şeref ve saygı artabilir. Liderlik özellikleriniz, sizi meslektaşlarıyla ego çatışmalarına sokabilir; bu önlenmelidir.

Balık Burcu Temmuz 2018 Yorumu

İş yerinde bir makamınız yükselebilir. İtibar artıyor gibi görünüyor. Zihinsel baskıdan kaçınmak için iş yerinde herhangi bir ego çatışmasına girmeye çalışmayın. Bu dönem saygı ve şöhret için iyi vakit vaat ediyor. Devlet kurumları, yüksek öğrenim görmek isteyenler için umut vadeden bir seçenek gibi görünüyor. Mali kazançlar işverenler için iyi olacak. Yeni teşebbüsler başarı getirebilir. Sosyal arenanız bu ay genişleyebilir, yeni dostluklar kazanabilirsiniz.  Temmuz, genel olarak olumlu ve refah bir ay olacak.

Balık Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Ağustos 2018 için burçlara baktığımızda, bu ay kariyer için parlak görünüyor. İş olanakları parasal kazanımları ve profesyonel kazançları beraberinde getirebilir. Yeni projeler iyi haberlere neden olabilir ve ağınızı genişletebilir. Çevrenizdeki bazı kıskanç insanlar yüzünden engellerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sağlık sizin için endişe kaynağı olan bir alan gibi görünüyor. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçının.

Balık Burcu Eylül 2018 Yorumu

Meslektaşlarınız yeteneklerinizi ve becerilerinizi fark ettikleri için Eylül ayı sizin için rekabette artışa işaret ediyor. Ofisindeki insanlar sizin için çatışmalar yaratmaya çalışacaktır. Olası çatışmalardan kaçınmaya çalışmanız tavsiye edilir. Vücudunuzu dinlendirin sağlık sorunlarına görülebilir. Eşinizin kibirlilik ve benlik saygısı sorunları yaşama olasılığı vardır. İş ortakları aracılığıyla finansal kazançlar bekleniyor. Dış ticaret gezilerinin avantajlı olacağı kanaatindeyken, ticari hayat da başarı ve kazanç sağlayacak.

Balık Burcu Ekim 2018 Yorumu

Ekim 2018 için balık burcunda eşinizin ilerleyici bir dönemi ifade eder. Eşiniz başarılara imza atabilir. Ama geçici başarılar olma ihtimali de var. Finansal kazançlar, işle ilgili seyahat olumlu sonuçlar verebileceğinden artabilir. İş alanınızda, ortaklar iyi bir kar kaynağı olacaktır. Tasarruflarınızı dikkatli bir şekilde yönetmelisiniz, aksi takdirde parasal kayıp olasılığı artabilir.

Balık Burcu Kasım 2018 Yorumu

Kasım 2018 ayı, servetinizde artışa işaret ediyor. Bazı kısıtlamalar olmasına rağmen şansınız lehinize görünüyor. Bu dönemde nakit akışının tatmin edici olması beklenmektedir. Din bir odak nokta olacaktır ve manevi öğrenme arzunuzu yerine getirmek için bir haca bile gidebilirsiniz. Bu ay boyunca yeni şeyler başlatmak için güce sahip, cüretkarlık, karakter ve zeka dolu görünüyorsunuz.

Balık Burcu Aralık 2018 Yorumu

Servetiniz Aralık 2018’de artış gösterebilir ve birikimleriniz artabilir. Yeni şeyler yapmak için enerjiniz oldukça yüksek olacak. Devlet çalışanları için, işte kalmak tanınmayı vaat ediyor. Halkın saygısını kazanacaksınız, ancak evde küçük bir uyumsuzluk bekleniyor. Ev ekonomisi ve eğitime daha fazla odaklanmak gerekirken, daimi işler için umut edenler iyi haberler bekleyebilir. Kendi işini yapanlar da güzel ilerleme kaydedecekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status