Kahve Falında Bacak Görmek

Falda bacak görmek, finansal yönden zor günlerin çok yakın olduğunun işaretidir. Öyle ki, elinizden çıkacak bir miktar para sonrasında bazı terslikler olacak. Bu nedenle hep maddi kayıpların olması, hem de manevi yönden bazı problemlerin yaşanması, bir anda sizi ruhsal çöküntüye sürükleyebilir. Aile hayatınızda gerilim dolu dakikalar söz konusu olacak. Mesela para sıkıntısı çekmeniz veya birikimlerinizin bir anda eriyip gitmesi, aile fertleriniz ile tartışma yaşamanıza ve huzursuzluk olması anlamına gelir. Maddi sıkıntılar, beraberinde daha fazla sorumluluk almanız ve çalışmanıza neden olacak. Ayrıca mal veya mülk kaybının söz konusu olması, ayrılık olarak da yorumlanır. Stresten uzak durmalı, para sıkıntılarınızı aile içerisi ilişkilerinizde fazla yansıtmamalısınız.

Kahve falında bacak görmek, bazı konularda sil baştan başlamak olarak yorumlanır. Bir anda her şey tepe taklak olabilir ve borç para ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak bu sembol pozitif manalara da gelmektedir. Örneğin evli kişiler için kız çocuğu müjdesi verir. Bazı yorumcular ise, taşıt alınacağına yorumlar. Özellikle kahve falında ayak ve bacak görmek, güzel bir araba alacağınızı müjdeler. Taşıt değişikliği yapacaksınız.

Kahve Falında Kurbağa Bacağı Görmek

Aşk hayatında şok gelişmelerin yaşanması olarak yorumlanır. Evli ya da bekar olanlar için ayrılık anlamına gelir. Sevdiğiniz insan ile yollarınızı ayırmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve Falında Tek Bacak Görmek

Yalnız kalmak ve çevreden destek alamamak anlamına gelir. Parasal sıkıntılarınızı tek başınıza çözmek sorunda kalacaksınız. Bu nedenle şu günlerde harcamalarınıza dikkat etmeye çalışın.

Kahve Falında Bacak Bacak Üstüne Atmak

İlişkilerde karmaşıklıkların olması anlamına gelir. Kafanız çok karışacak ve sevdiğiniz insan ile aranızdaki terslikleri çözümlemek yerine bir süre kafa dinlemek, hava değişikliği yapmak isteyebilirsiniz.

Kahve Falında Uzun Bacaklı İnsan Görmek

Şu anda maddi yönden rahat olsanız da kademeli olarak zamanla elinizden toplu paralar gideceğine yorumlanır. Uzun vadede yüklü harcamalar yaparsanız, sonrasında borç alacak duruma düşebilirsiniz.

Kahve Falında Uzun Bacaklı Kadın Görmek

Hane içerisinden bir kadının sizden yüklü bir borç istemesi olarak yorumlanır. Bu kadın sizi zarara uğratabilir. Ya da dolandırılabilirsiniz. Maddi konularda her zamankinden daha fazla dikkatli olmanızda yarar var.

Kahve tabağında bacağın anlamı, hane içerisinde birinin iflas etmesi anlamına gelir. Bu kişi çok büyük borca girebilir. Bu durum sizi de etkileyecek. Hanede genel olarak bir moral bozukluğu ve çaresizlik söz konusu olabilir.

Kahve falında bacak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status