Kahve Falında Azrail Görmek

Falda Azrail görmek, gelecek günlerde bir takım sıkıntılar yaşamak anlamına gelir. Sağlığınız sizi endişelendirebilir veya bazı sağlık problemleri ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Ya da geçim sıkıntısı çekilebilir. Falda bu sembolün çıkması pek de hayırlı değildir. Falına bakılan kişinin gelecek günlerde yaşayacağı sıkıntıların habercisidir. Üzüntü yaşayacağınız bir olay başınızdan geçebilir.

Kahve falında Azrail görmek, sosyal ortamınızda utanç verici bir duruma düşmek olarak da yorumlanır. Bir konuda insanlara karşı mahcup düşebilirsiniz. Ya da bazı insanlar tarafından dışlanabilirsiniz. Moralinizi bozacak bir takım olaylara karşı önleminizi almadığınız takdirde, belki de olmaz dediğiniz şeyler olabilir. Keşke daha önce önlemimi alsaydım diye pişman olmak yerine şimdiden bazı tehlikelere karşı uyanık olmanızda, gerekli tedbiri elden bırakmamakta fayda var.  Özellikle aile bireylerine karşı zor durumda kalabilirsiniz.

Kahve Falında Azrail Asası Görmek

Bu sembol çok büyük bir hayal kırıklığı yaşamak olarak yorumlanır. Sevdiğiniz insanlar sizi aldatabilir ya da dolandırılabilirsiniz. Bazı düzenbaz insanlar tarafından tuzağa düşürülmek istenebilirsiniz. Bu kişilere karşı temkinli olmalı, sizi aldatmaya çalışan insanları çevrenizden uzak tutmalısınız. Yoksa sizi kötü yola sürükleyebilirler. Başınızın derde girmesine sebep olabilirler.

Kahve tabağında Azrail’in anlamı, haneden gelecek olan kötü bir haber olarak yorumlanır. Bu haber sizi ve ailenizi üzebilir ve hatta hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

Kahve falında Azrail ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status