Kahve Falında Avcı Görmek

Falda avcı görmek, aynı anda hem aile hayatınızda hem de iş hayatınızda bazı aksiliklerin aynı anda yaşanması ve bu sebeple bir türlü arada denge kuramamak anlamına gelir. Ne yazık ki arada kalabilir ve bazı problemleri ortadan kaldırmak için çabalarken bazıları hala size sorun olmaya devam edebilir. Bu nedenle bir süre kendinize bile vakit ayırmaya zaman bulamayabilirsiniz. Özellikle bir genç kızın falında avcı sembolünün çıkması, onu yoldan çıkarmak ve kandırmak isteyen birine yorumlanır. Bu insan hayatınıza girip sizi bazı vaatler ile kandırmak isteyebilir. Ancak aslında amacı sadece bir süre sizinle takılmak veya menfaat için zaman geçirmek olabilir. Bu gibi kötü niyetli, geleceği sizinle düşünmeyen, sadece kendi mutluluğu için bir şeyler yapan insanlardan uzak durmanızda fayda var. Yoksa aşk hayatınızda böyle bir insanın girmesi sizi alt üst edebilir ve bir süre sizi yıpratabilir. Kendinizi toparlamakta güçlük çekerek, iş ya da eğitim hayatınız da olumsuz etkilenebilir.

Kahve falında avcı görmek, bazı yorumcular tarafından hayatınızda sizi taklit eden ve size rakip olan insanlar tarafından zarara uğrayacağınıza yorumlanır. Rakipleriniz size karşı tüm kozlarını kullanabilirler. Özellikle ticari hayatta çok fazla mücadele etmeniz gerekecek. Bazı şeyler kaybetmemek adına çok temkinli olmalısınız. Çünkü sizin elinizdekileri kıskanan ve sahip olduğunuz şeyler yüzünden fesatlık besleyen insanlar olabilir. Maddi olanaklarınız göze batabilir. Ya da sevdiğiniz insan ile aranızdaki ilişkiyi kıskanan kişiler ayrılmanızı istiyor olabilir. Seveniniz varsa, sevmeyeniniz hatta düşmanlarınız da olabileceğini ve çok dikkatli olmanızı öneriyoruz. Şu günlerde sizin mutluluğunuz başkalarının mutsuzluk kaynağı olabilir.

Kahve fincanında avcı çıkması, yanındaki semboller ile birlikte yorumlandığında daha doğru manalara gelir. Eğer avcının elinde ok varsa, bir insan size çok önemli bir konuda fayda sağlayacak demektir. Eğer fincanın ortasında avcı figürü varsa, kalbinizi çalacak insanı simgeler. Ancak bu insanın niyeti ciddi olmayabilir.

Kahve tabağında avcının anlamı, hane içerisinde üzerinizde gözü olan kimselerin varlığına yorumlanır. Bu insanlar sizi ve ailenizi, sahip olduklarınızı kıskanıp zarar vermek isteyebilirler. Sizin saadetinizi çekemeyen insanları hayatınızdan uzak tutmanızda fayda olacak.

Kahve falında avcı ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status