Aslan Burcu Temmuz 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Temmuz ayında aslan burcu için iyi olaylar seni memnun edecek. Aile üyeleriniz seninle arkadaş canlısı ve neşeli bir ilişki kurabilirler. Arkadaşlarınla karşılıklı bir anlayışa sahip olacaksın. Kariyer hayatınızda biraz iyileşme olabilir. İrade gücünüz ve kararlılığınız nedeniyle, arkadaş çevrenizde kendinize güvenir ve iyi bir ün kazanırsınız. Olumlu bir bakış açısı geliştirir ve çok aktif hale gelirsiniz. İnsanlarla ilişkiniz daha samimi ve uyumlu hale gelebilir. Finansal pozisyonunuzda güçlü bir iyileşme olacaktır. Daha fazla sosyalleşebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu ay, sağlıkta birkaç küçük komplikasyon olabilir.

Temmuz’da aslan burçları için bir bakıma zor bir ay olacak çünkü hayatının bir parçası olarak geçirdiğin birinden ayrılmak zorunda kalacaksın. İşyerinde, arkadaş olarak ya da akrabalarınla uzun süre ayrı kalman gerekebilir ve özlem duyabilirsin. Böyle bir ayrılığın nedenleri farklı olacak ve hiçbir durumda bir dram olmayacak. Bu ay, hayatınızı bir şekilde değiştirecek ya da duygusal durumunuzu belirli bir süre boyunca yansıtacak bir olay olacaktır. Çalışmanızda çeşitli vardiyalar, önceki aylardan bitmemiş işler ve projeler olabilir. İş ortamında bazı nedenlerle gerginlik anlarınız olacaktır.

Bazılarınız için, Temmuz ayında işte yeni bir pozisyona veya tamamen yeni bir kariyere yönelik bir değişim yaşanabilir. Temmuz ayında sağlığınız bakım gerektirecektir ve bu özellikle tedaviyi erteleyen kişiler için geçerlidir. Bu ayın ilk günlerinde biraz daha stresli geçebilir, ancak Temmuz ayında sadece karamsar ve zor günler olmayacak. Her şeyden önce, artık uzun bir süredir hazır olduğunuz bir değişim için kaynaklar, cesareti ve şansa sahip olacaksınız.

Şimdi cesurca kararlar vereceksin, cesurca riske girecek ve pozisyonları ya da yeni dostlukları daha zorlu bir şekilde ele geçireceksin. Bir davada iyi bir gelişme olacaktır. Eğer böyle bir taahhüdünüz varsa, sizin lehinize sonuçlanabilir. Temmuz ayında, samimi ya da medeni bir partnerin hayatındaki olayların gelişimi hakkında endişeleneceksiniz. Muhtemelen işiyle ya da ailesiyle ilgili ona destek vermeniz gerekebilir.

Bu ay kızınız, kız kardeşiniz, yeğeniniz veya torununuzla bir çatışmayı önleyin, çünkü bu sizin ilişkinizi daha da kötüleştirecektir. Hızlı bir mutabakat sağlasanız bile, durum unutulmayacak ve bazı durumlarda affedilmeyecek. Temmuz ayında bir kadının kutlaması için bir davetiye alacaksınız. Bazı davetlere katılmak sizi mutlu edebilir.

Aslan Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, eşinizle birlikte iyi vakit geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insan size karşı çok sevgi dolu ve şefkatli olacak. Ailede birkaç kutlama için şans var. Söz ya da düğün telaşı olabilir. Değişken ve huzursuz olması yüzünden sevdiğiniz insana destek vermeniz gerekebilir. Ancak sevgilinizle samimi bir ilişki kuracak ve ilişkinizi tamir etme çabalarına çaba sarf edeceksiniz.

Aslan Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Finansal olarak, bu sizin için uygun bir ay olacaktır. Yatırımlardan kazanç elde edebilirsiniz ve diğer kaynaklardan da beklenmedik kazançlarınız olabilir. İstenen kar elde etmek için finansal uzmanlardan tavsiye alın. Gereksiz harcamaları kontrol etmeniz gerekiyor. Bu ay, kariyerinizde daha iyiye gideceksin ve mutlu ve kaygısız bir yaşam sürdürebilmek için üstlerin lehine olacaksınız. İyi liderlik yeteneklerine sahip olmanıza rağmen, zorlu davranışlarınızdan dolayı bazı fırsatları kaybedebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status