Aslan Burcu Şubat 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Şubat ayında aslan burcu kariyer ve kişisel başarıların duygusal gereksinimlerden ve ailevi kaygılardan daha önemli olduğu bir ay olacak. 10 Şubat‘ta balık burcuna giriyor. Bu nedenle daha fazla araştırma yapmak, sorunların özüne girmek ve yaşamınızda daha iyi dönüşümler yapmaktan keyif alırsınız. Sosyal hayatta başkalarıyla duygusal bağlarınızı güçlendirmek istersiniz. Aşk hayatında ise ciddi bir ilişki arayışınız olacak. Bekarsanız ciddi, gizemli ve derinliği fazla olan birilerini isteyebilirsiniz. Bir ilişkideyseniz, ilişkinizde samimiyet üzerinde çalışabilir ve eşinizle daha yakın hissetmek isteyebilirsiniz.

17 Şubat‘ta Merkür balık burcuna giriyor ve 18 Şubat‘ta Güneş balık burcuna geçiş yapıyor olacak. Bu nedenle de araştırma yapmak, bir şeyler öğrenmek, yeni fikirlere açık olmak ve ufkunuzu genişletmek için hevesli olabilirsiniz. Ayrıca dönüşümler üzerinde daha iyi çalışabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Daha fazla kişisel güç bulabilir ve hayatınızı daha fazla kontrol edebilirsiniz. Daha yoğun bir ay gibi görülebilir ve iletişimde daha baskın olabilirsiniz. İnsanlar bu ay sizi daha ciddiye alabilirler. İletişimde son derece etkili olabilirsiniz.

15 Şubat‘ta kova burcunda bir güneş tutulması meydana geliyor. Bu nedenle de ilişkilerinize ve hayatınızdaki insanlara odaklanabilirsiniz. Uzlaşmaya açık olmak, daha adil hissetmek ve yeni insanlarla tanışmak ve yeni ilişkiler ve ortaklıklar kurmak için daha hevesli ve istekli olabilirsiniz. Bir ortaklık düşünebilir ve fırsatlar ararsınız. Fırsatlar sunulduğunda hayatınızdaki insanlara destek olabilirsiniz. Daha destekleyici, yardımcı olabilirsiniz ve diğer insanlara daha fazla öncelik veriyorsunuz. Ayrıca, hayatınıza daha fazla denge getirmek ve duygusal olarak kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olmak için daha fazla barış ve uyum getirmek için çalışabilirsiniz. Güneş tutulmaları yeni aylara karşılık gelir ve öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Aslan Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aslan burcu için Şubat ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 8 Şubat, 9 Şubat ve10 Şubat olacak. Eşinizle olan ilişkinin uyumlu olacak ve evli kişiler eşleriyle uzlaşma sağlayacaklar. Aşk hayatında gelecek günlerde keyifli olmaya devam edeceksiniz. Uranüs’ün etkisi nedeniyle sosyal hayat daha aktif olabilir. Bekar olanlar iş yerinden biri ile flört edebilirler.

Aslan Burcu Şubat 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Aslan burcu için Şubat ayında para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 2 Şubat ve 3 Şubat olacak. Kariyer hayatında umutların artıyor. Bu ay parasal yönden beklenen ödemelerde bazı gecikmeler olabilir. Yatırım yaparken veya satın alırken biraz dikkatli olmanız önerilir. Mali zekanız zayıf olma eğilimindeyken finansal projelerinizde özen gösterin. İş hayatında ise iletişim gücünüz yüksek olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status