Aslan Burcu Ocak 2021 Aylık Yorumu

Aslan Aylık Burç – Ocak 2021

2021 yılının Ocak ayında aslan burcu, bu ay çalışma alanlarında bazı büyük değişiklikler görecek ve çocuklar önemlidir. Bu ayın özellikle finansal olarak üzerinizde büyük etkisi olacak. Ve hatta kendinizi işinizi değiştirmeyi ve finansal yatırımlarınızı güvence altına almayı düşünürken bulabilirsiniz. Jüpiter, banka kredisi almanız gerektiğinde ve mevcut borçlarınızı kapatmak istemeniz durumunda size yardımcı olacaktır. Servetin hafife alınamayacağını, kazanmak ve korumak için çok çalışması gerektiğini anlayacaksınız. Ve Güneşiniz de Jüpiter ve Satürn ile 6. evde olacağından, bu ay gereksiz harcamaları kontrol altına alacak ve tasarruf edeceksiniz.

Aşk İlişkisi: Venüs ve Mars’ın olumlu etkisinden dolayı şu anda havada aşk var, ancak Aralık ayında sizin tarafınızdan konuşulan bazı sert sözler sevgiliniz / eşiniz ve kayınlarınız arasında bir yanlış anlamaya yol açmış olabilir. Bu nedenle, sert sözlerden veya eylemlerden kaçının. Sadece fiziksel olmaktan ziyade doğası gereği tamamen özverili, ruhsal olan ilahi bir aşk bekliyor olabilirsiniz. Ancak partneriniz tam tersi olabilir ve fiziksel yakınlığı daha çok istiyor olabilir. Koç burcundaki Mars size iyi gelir ve eşinizle bazı ruhani geziler bekleyebilirsiniz.

Finans: Bu ay aile hayatınızda bazı büyük değişiklikler getirebilir ve bu nedenle kaşlarınızı kaldırabilecek bazı aile harcamaları olabilir. İş seyahatleriniz için harcama yapmak isteyebilirsiniz ve eski borçlarınızı ve kredilerinizi geri ödemeniz gerekebilir. Babanızdan bir miktar mali yardım bekleyebilirsiniz ve o da mali yaşamınızda size yardımcı olacak bir konumda olabilir.

Bakınız: Aslan 2021 Yorumu

Kariyer: Bu ay sizin için profesyonel olarak umut verici görünüyor. İşyerinde kıdemlileriniz tarafından tanınabilir ve bu güveninizi artıracaktır. Ancak iş seyahatleri bazı sıkıntılara neden olabilir. Ayrıca özellikle kıdemli meslektaşlarınız ve patronlarınız etrafında fazla egoist ve otoriter olmamak önemlidir. Zeki olabilirsiniz ama topraklanmış olabilirsiniz. Bu uzun vadede size yardımcı olacaktır. Venüs pozisyonu, işte yaratıcı projeler alabileceğinizi gösteriyor.

İş hayatı: Ortaklık işi size şimdi çok faydalı bir zaman verebilir. Artık seyahatlerde ve iş anlaşmalarında başarılı olabilirsiniz, ayrıca bir devlet çalışanı iseniz terfi bekleyebilirsiniz. Eğlence endüstrisi veya sanat alanındaysanız, iyi bir başarı bekleyebilirsiniz. Yetenekleriniz ve liderlik becerileriniz nedeniyle maaş zammı da alabilirsiniz.

Profesyoneller: Aslan burcu profesyonelleri doğaları gereği görkemli ve hakimdir, ancak sıkı çalışmaları bu ay pek takdir edilmeyebilir. İşteki kıdemlileriniz size onlar için bir rekabet olarak bakabilir ve sizin için engeller yaratmaya çalışabilir. Mars 9. evde olacağından seyahat bazı iyi haberler getirebilir, ancak ayın çoğu için Güneş’in konumu nedeniyle seyahat prosedürlerinde gecikmeler ve hatta seyahat biletlerinizi alırken gecikmeler görebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınız iyi görünüyor ancak bu sefer sindirimle ilgili bazı problemler olabilir, ancak önemli sorunlar görülmez, ancak Mars’ın Balık burcundan geçişi bazı küçük ağrılara, morluklara ve kesiklere neden olabilir. Bu nedenle, sağlığınıza dikkat etmeniz ve kızarıklık aktivitelerinden kaçınmanız önerilir. Besleyici yiyecekler yemek ve ayrıca günlük olarak bazı fiziksel egzersizler yapmak, formda kalmanıza ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olabilir.

Eğitim: Merkür Oğlak burcunda olacağı için öğrenciler bu zamanı kendileri için zor bulabilirler. Hayallerini ve özlemlerini gri bir bulut kaplamış gibi hissedebilirler. Motivasyon eksiklikleri, eğitim arayışlarını engelleyebilir. Merkür’ün konumu nedeniyle okuldaki ve üniversitedeki öğrenciler bu ay içinde zorluk çekebilirler, ancak Mars iyi ve Merkür Güneş ve Jüpiter ile birlikte olduğu için aklınız için çok iyi olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status