Aslan Burcu Ocak 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ocak ayında aslan burcu yeni yıla kendinden emin, daha konsantre ve hırslı, yeniliklere hazır bir şekilde giriyor. Merkür 11 Ocak’ta oğlak burcuna geçiş yapıyor olacak. İşinize odaklanmak ve ayrıntılara daha yakından dikkat etmek önem kazanacak. Görüşünüz daha pratik olabilir ve bitirilmesi gereken iş üzerinde daha iyi odaklanabilirsiniz. Daha küçük görevleri ve işleri halledebilir, ancak daha büyük projeler üzerinde daha zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, büyük projeleri daha hızlı yapmak için küçük projelere ayırmanız mantıklı olacaktır. Programlı çalışmanız bu ay size kazandıracak bir etkendir.

Venüs 17 Ocak‘ta kova burcuna geçiş yapıyor. Hayatınızdaki insanlarla daha fazla vakit geçirmek, ilişkilerinizi geliştirmek, sevdiklerinizin yanında olmak ve uzlaşmak hoşunuza gidebilir. Aşk hayatında daha fazla bağlılık hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz insana hisleriniz daha da yoğunlaşabilir.

Güneş 19 Ocak‘ta kova burcuna giriyor ve önem verdiğiniz insanlarla vakit geçirirken kendinizi rahat hissedeceksiniz. Daha büyüleyici, incelikli, zarif, çekici ve diplomatik olabilir ve başkalarına yardım edebilirsiniz.

Merkür 31 Ocak‘ta kova burcuna geçiyor. Ayın sonunda bir şeyler netlik kazanıyor ve daha adil olmaya çalışıyorsunuz. Ödün vermeniz gereken şeyler olabilir. Başkalarıyla pazarlık yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle barışı koruyacak ve diğer insanlarla olan iletişiminizde etkileyici olacaksınız.

Mars, 26 Ocak sabahı yay burcuna giriş yaptığında en çok zevk alacağınız şeyleri takip etmek, hobilerinizle daha fazla vakit geçirmek, sevdiklerinizle birlikte olmak ve kalbinizin sesini dinlemek için daha fazla enerjiye sahip olacaksınız. Daha yaratıcı ve ilham kaynağı olduğunuzu hissedebilirsiniz ve bu durum yaratıcı projeler ve girişimler için iyi bir geçiş olabilir. Yaptığınız şeyden ne kadar çok hoşlanırsanız, odağınız ne kadar iyi olursa, o kadar çok enerji ve harekete geçmeniz gerekebilir. Mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.

Uranüs, 2 Ocak‘ta koç burcunda gerilemesini sonlandırıyor. Son birkaç ay içinde, hayatınızda değişiklikler yapmak için uğraşmış olabilirsiniz. Artık gerileme sona erdiğine göre, şansınız var ve gerekli değişiklikleri yapmaya hazır olduğunuz sürece, yaşamı genişletmek, keşfetmek ve güzel şeyler yaşamak için fırsatlar aramak üzerine kolayca yoğunlaşabilirsiniz.

Yengeç burcunda 1 Ocak‘ta meydana gelecek olan dolunay ile birlikte geçmişteki konularda yoğunlaşabilir, önemli bir şeyin başlamasına izin vererek yaşamınızı netleştirebilirsiniz. Görevleri sıralayabilir, tükenmişlik hissi yaşıyorsanız dinlenmek için ekstra zaman ayırabilirsiniz. Ancak bazı sırlar da ortaya çıkabilir.

15 Ocak‘ta Oğlak burcunda yeni ay meydana geliyor. Yeni ay ile birlikte yeni iş projeleri başlatabilir, yaptığınız iş için dikkatleri çekebilir, iş fırsatlarını takip edebilir, organizeleştirebilir, hayatınızı şekillendirip düzene sokabilir, küçük şeyler yapabilir veya her şeyin yolunda gittiğini hissedebilirsiniz. Daha üretken ve verimli bir döneme giriyorsunuz.

31 Ocak‘ta aslan burcunda bir ay tutulması gerçekleşiyor ve bu 2018’in ilk tutulmasıdır. Burcunuzdaki bu ay tutulması büyük bir anlaşma olabilir, duygusal enerjinizi büyük ölçüde arttırabilir ve hisleriniz yoğunlaşabilir. Duygularınız için bir çıkışa ihtiyacınız olabilir. Bu ayrıca yıllar içinde yaptığınız şeylerle mükemmel bir ilerleme zamanı olabilir. Bunun tersine, pervasız, sorumsuz davrandıysanız aksilikler ya da başarısızlıkların bir zamanı olabilir. Birincisi, en iyisini yapın, ikincisi ise yaklaşımınızı değiştirin. Tutulmalar öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Aslan Burcu Ocak 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aslan burcu için Ocak ayında ilişkiler ve aşk hayatında en iyi günler 12 Ocak, 13 Ocak ve 14 Ocak olacak. Yılın ilk haftasından sonra aşk hayatında duygularınızı kontrol etmek zorlaşabilir. Karşı taraftan fazla ilgi bekleyebilir ve yoğun duygular yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı hislerinizi kontrol etmek zor olacak. Hatta hoşlandığınız biri varsa bu ay ona duygularınızı açıklama cesareti gösterebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu 2018 Yorumu

Aslan Burcu Ocak 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Aslan burcu için Ocak ayında iş hayatı, para ve kariyer alanında en iyi günler 5 Ocak ve 6 Ocak olacak. Yılın ilk haftasında çalışma hayatında enerjiniz yükseliyor olacak. Harcamalarınızı gözden geçirerek bu ay daha tutumlu olabilir, birikimlerinizi artırmak isteyebilirsiniz. İş hayatında kuracağınız yeni bağlantılar ilerleyen aylarda fırsatlar getirebilir. Kariyerinize yeni bir yön vermek de isteyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status